گلیچ جدید بازی Apex Legends بازیکنان را عصبانی کرده است!

0 162

اگر دنبال‌کننده و یا از طرفداران بازی ایپکس لجندز (Apex Legends) باشید حتما مطلع هستید که به تازگی طرفداران این بازی، ریسپاون و آثار وی، علی الخصوص همین بازی را تحریم کرده اند. دلیل اصلی آن این است که آنها مدتی است که کلا توسعه و بروزرسانی و حل مشکلات فنی بازی محبوب ایپکس لجندز را به طور کلی فراموش کرده اند و باگ های غیر قابل قبولی مثل رجیستر نشدن تیر اسلحه و … باعث شده اند تا این بازی دوباره یک قدم به سقوط نزدیک شود. نکته عجیب این است که بازی Apex Legends بعد از افت طولانی مدت به روزهای خوبش برگشته بود اما دوباره در افت و مشکلات فنی دست و پا می زند.

در ادامه قصد داریم راجع به گلیچ جدید بازی Apex Legends که شدیدا پلیرهای این بازی را عصبی کرده است صحبت کنیم.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

گلیچ جدید لجند لایف لاین (LifeLine) در بازی ایپکس لجندز چیست؟

زمانی که لجند شما لایف لاین (LifeLine) باشد و در استورم قرار گرفته باشید، اگر هیل درون بندازید تا سلامتی شما بازیابی شود، علاوه بر اینکه سلامتی شما بازیابی می شود، بلکه کوچک ترین دمیج هم به شما وارد نمی شود و این باعث شده است تا خیلی از بازیکنان از این باگ و به اصطلاح گلیچ سوء استفاده کنند و در شرایط حساس به این شکل کمپ کنند تا حریفانشان تحت فشار قرار بگیرند. این مشکل خیلی وقت است که صدای پلیرها را در آورده است اما ریسپاون (Respawn) مثل همیشه کوچک‌ترین واکنشی نسبت به این جریان نداشته است.

 

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به اخبار جدید منتشر شده از تحریم بازی ایپکس لجندز توسط طرفداران و پلیرهای این بازی چیست؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و بگویید که آیا از گلیچ لجند لایف لاین (LifeLine) در بازی Apex Legends استفاده کرده اید یا خیر.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود