آیا فصل دوم انیمه دفتر مرگ (Death Note) ساخته می شود؟

0 1,159

سریال انیمه ای دث نوت (Death Note) یا دفتر مرگ یکی از جاودانه ترین ها در سبک خودش است. در واقع می توان گفت جزو اولین انیمه هاییست که از شرق به غرق راه پیدا کرد و اتفاقا با استقبال خارق العاده ای هم روبرو شد. همچنین با نگاهی به شبکه های اجتماعی یا وبسایت آی ام دی بی (IMDB)، متوجه نمره بالای این اثر، یعنی 9 از 10، از میان چند صد هزار نمره ثبت شده خواهید شد. فارغ از اینها یکی از مواردی که همیشه مطرح بوده است، در رابطه با ساخته شدن فصل 2 دث نوت بوده است. احتمالا با گذشت تقریبا 2 دهه ای، برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که آیا ساخته خواهد شد یا خیر.

در ادامه به شما خواهیم گفت که آیا فصل دوم Death Note ساخته می شود یا خیر.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

احتمال ساخته شدن فصل 2 سریال دث نوت چقدر است؟

دفتر مرگ (Death Note) از دیدگاه خیلی ها پرونده اش بسته شده است.
اگر چه در ادامه باید بگویم که درحال حاضر هیچ برنامه ریزی در رابطه با ساخته شدن فصل دوم این اثر انجام نشده است. اما با توجه به اینکه بازار اسپین آف آثار قدیمی بسیار داغ است، ساخته شدن یک اسپین آف از Death Note دور از دسترس نخواهد بود.

در واقع شایعاتی وجود دارند که فصل 2 سریال دفتر مرگ یا دث نوت، گذشته این دفتر مرگ را نشان خواهد داد و بیشتر با دنیای شینیگامی ها آشنا خواهیم شد. متاسفانه در سریال اصلی و کلاسیک، اشاره خاصی به دنیای شینیگامی ها نشد و اینکه اصلا چرا ریوک به دنیای انسان ها آمد و …

فارغ از اینها تئوری های زیادی در رابطه با دث نوت وجود دارد که من هم به شخصه دوست دارم تا در فصل دوم آن یا از طریق یک اسپین آف، به آنها پاسخ داده شود.

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به سریال دفتر مرگ چیست؟

همچنین نظر خود را در رابطه با عدم ساخته شدن فصل دوم سریال Death Note بگویید؛ آیا راضی بوده اید؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود