آیا جانی دپ به مجموعه دزدان دریایی کارائیب برمی‌گردد؟

0 910

بالاخره بعد از چندین سال حاشیه و اخبار مختلف در رابطه با دادگاه جانی دپ و امبر هرد، چند روز قبل نتیجه نهایی مشخص شد و امبر هرد بازنده رسمی این دادگاه اعلام شد. فارغ از اتفاقات و حواشی ناتمامی که این دادگاه داشته و حتی بعد از نتیجه نهایی هم دارد، طبیعتا یک سری تبعات به دنبال خواهد داشت و این دادگاه تاثیر مستقیمی در زندگی هنری و شخصی این دو بازیگر که این روزها در شبکه های اجتماعی شدیدا ترند شده اند، می گذارد. یکی از سوالاتی که خیلی از طرفداران جانی دپ می پرسند این است که با وجود پیروزی وی در دادگاه و روشن شدن حقیقت در جهان، آیا وی به مجموعه دزدان دریایی کارائیب (Pirates of The Caribbean) برمی گردد؟

در ادامه قصد داریم به این سوال بسیار بزرگ که خیلی ها می پرسند، پاسخ دهیم.
لطفا تا انتهای این مقاله همراه سایت پلی مگ باشید.

نظر جانی دپ راجع بازگشت به مجموعه دزدان دریایی کارائیب (Pirates of The Caribbean) چیست؟

طبعا در طی این 6 سال اخیر، ضررهای جبران ناپذیری به زندگی جانی دپ، چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ روحی وارد شده است. وی علاقه شدیدی به آلپاکا (گونه ای از لاما) دارد و در یکی از مصاحبه هایش تاکید کرد که اگر دیزنی با 1 میلیون آلپاکا و 300 میلیون دلار پول نقد به سراغ وی بیاید، جواب او منفی است. البته خود دیزنی و تمامی کمپانی هایی که جانی دپ را تبدیل به یک مهره حذف شده در دنیای سینما کردند، انتظار چنین چیزی را داشتند، چرا که رفتار آنها با این بازیگر سرشناس به هیچ عنوان محترمانه نبود.

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را در سایت پلی مگ دنبال کنید!

آیا دادگاه امبر هرد و جانی دپ را دنبال کردید؟ نظر شما راجع به آن چیست؟
همچنین لطفا نظرات خود را در رابطه با بازگشت جانی دپ در نقش جک اسپارو به مجموعه دزدان دریایی کارائیب (Pirates of The Caribbean) با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.7]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود