فیلم آندرتیکر معرفی شد | همه چیز درباره Escape The Undertaker + تریلر

0 3,050

فکر می کنم همه شما با آندرتیکر، ستاره سال های نه چندان دور دنیای کشتی کج (WWE) آشنایی داشته باشید. علی رغم اینکه تمام آمریکایی ها می دانستند که این رشته، تئاتری بیش نیست، اما همچنان در صدر پربیننده ترین ها بود و هر شخصیت مثل یک ورزشکار طرفداران مختص به خود را داشت. فارغ از اینها شش سال قبل آندرتیکر (مارک ویلیام) رسما از دنیای کشتی کج خداحافظی کرد و در این صنعت تبدیل به یک اسطوری ابدی شد. این روزها که همه چیز تجاری شده است و شخصیت ها و بازی های قدیمی به صورت های مختلف به عرصه برمی گردند، شخصیت دوست داشتنی و ترسناک آندرتیکر دوباره به قاب تلویزیون برگشته است، اما اینبار نه در رینگ کشتی کج، بلکه در شبکه نت فلیکس.

در ادامه جزئیات بیشتری از فیلم جدید آندرتیکر، تحت عنوان «فرار از آندرتیکر (Escape The Undertaker» را با شما عزیزان به اشتراک می گذاریم.
با سایت پلی مگ همراه باشید.

تریلر فیلم فرار از آندرتیکر (Escape the Undertaker)

 

فارغ از جذابیت حضور دوباره آندرتیکر با نقش آفرینی مارک ویلیام، سبک فیلم فرار از آندرتیکر مورد توجه قرار گرفته است. در فیلم Escape the Undertaker شما در بخش هایی از داستان حق از بین چند گزینه (فکر می کنم 3 گزینه) می توانید مسیر داستان را تغییر دهید؛ این همان چیزی است که مخاطب را ترغیب می کند تا برای دیدن و سرنوشت هر حق انتخاب، فیلم را چندین و چند بار با داستان های مختلف تماشا کند. اگر چه در چند سال اخیر فیلم ها و سریال های زیادی با محوریت حق انتخاب و به اصطلاح تعاملی ساخته شده است، اما هیچ یک به موفقیت بزرگی نرسیده اند و به شخصه امیدوارم این فیلم در این زمینه مشخص شود، چرا که شخصیت آندرتیکر، قهرمان دوران کودکی من محسوب می شود 🙂

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را در سایت پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به برگشت آندرتیکر چیست؟
ایا فیلم Escape The Undertaker با توجه به سبک تعاملی و نوآورانه ای که دارد، به موفقیت می رسد؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود