چپتر 2 بازی Deltarune رایگان است | هدیه توبی فاکس به جهان

0 173

توبی فاکس: نسخه دوم دلتارون هدیه ای (رایگان) به مردمی که سختی های ویروس کرونا را گذرانده اند

Deltarune سری بازی جدیدی است که توسط توبی فاکس ((Toby fox ساخته شده که شما پا در دنیایی مانند بازی بسیار محبوب Undertale می گذارید. ولی این بار توبی فاکس تنها نیست و با گروه خودش روی این بازی کار میکند. چپتر 1 این بازی در سال 2018 انتشار شد و در هفته پیش چپتر 2 این بازی را توبی فاکس انتشار کرد.

پس از 3 سال صبر کردن بدون هیچ گونه خبری درباره چپتر بعدی بازی دلتارون توبی فاکس اعلام کرد که این بازی در 17 Sep (26 شهریور) چپتر بعدی را انتشار میکند. پس از انتشار بازی به دلیل مجانی بودن این بازی تعداد بسیار زیادی از پلیرها سعی کردن که این بازی را دانلود کنند و همین باعث شد که تمام سرورهای Itch.io کرش بخورد.

ذوق آمدن این چپتر چنان زیاد بود که وقتی این چپتر امد سرورهای Itch.io به مدت 5 دقیقه کرش خوردن و از کار افتادند و حتی 8 دقیقه بیشتر به خاطر این که پلیر های سعی داشتند که به سایت دسترسی داشته باشند.

مثل چپتر قبلی این چپتر بازی هم بصورت مجانی در سایت اصلی Deltarune.com گذاشته شد و توبی فاکس سازنده این بازی توضیح داد که چرا این بازی را به صورت مجانی در دسترس عموم قرار داده است.

توبی فاکس گفته “این چند وقت زندگی در این دنیا واقعا برای همه سخت بوده پس من تصمیم گرفتم چپتر 2 را مجانی در دسترس عموم قرار بدم”. “فکر کنم مثل گربه خانگی که دم در خانه حشرات میندازه. منم میتونم با کمی غرور بهتون چیزای عجیبی که انجام میدادم رو نشون بدم. نمیدونم که کمک میکنه ولی امیدوارم که بکنه”

در همان پست فاکس درباره امدن چپتر های بعدی این بازی اشاره کرد. او گفت که سه چپتر بعدی قرار است همزمان با هم انتشار شوند و قرار نیست که ان ها هم مثل این 2 چپتر مجانی باشند و حتی قرار است که این بازی از بازی Undertale گران تر باشد. هیچ خبری از این که کی قرار است بازی به صورت کامل انتشار شود .

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به عرضه رایگان نسخه دوم بازی دلتارون چیست؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود