آیا بازی Bloodborne برای پی سی (PC) ساخته می شود؟

0 40

بلادبورن (Bloodborne) را یکی از بهترین بازی هایی که در این عمر دو دهه ای، تجربه کرده ام، می نامم. این بازی چه از لحاظ فضاسازی و چه از لحاظ گیم پلی، واقعا جزو انقلابی ترین بازی های تاریخ است. بازی که به واسطه سبک خاصش، آنطور که باید و شاید دیده نشد. یکی از آرزوهایی که پی سی پلیرهای واقعی دارند، بدون شک تجربه چنین گیم عمیقی می باشد. یکی از سوالات پرتکرار در رابطه با بازی بلادبورن، در رابطه با احتمال انتشار این بازی روی کامپیوتر – پی سی (PC) می باشد. با توجه به اتفاقات رخ داده درون شرکت سونی و استودیویی که قصد پورت بازی را داشته، جزئیات نهایی بسیار تغییر کرده اند.

در ادامه قصد داریم اطلاعات بیشتری در رابطه با بازی بلادبورن (Bloodborne) را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

آیا بازی بلادبورن برای کامپیوتر (PC) منتشر می شود؟

قرار بود بازی Bloodborne در سال 2020 به صورت رسمی برای پلتفرم پی سی (PC) معرفی و عرضه شود. اما شیوع جهانی ویروس کرونا و بهم ریختن برنامه های مالی سونی (Sony)، تاثیر بسیار زیادی را روی پلن های این کمپانی گذاشت. درحال حاضر آنها قصد ندارند تا بازی بلادبورن را برای کامپیوتر عرضه کنند؛ اما این به معنای عدم پورت شدن نسخه پی سی نمی باشد و با توجه به اینکه سونی درحال کنار زدن سیاست های انحصارگرایانه خود می باشد، انتظار می رود به زودی خبرهای جدیدی از پورت Bloodborne برای PC بشنویم.

اگر چه قطعا پروژه قبلی متوقت شده است، چرا که درحال حاضر ما در نسل نهم بازی های ویدیویی قرار داریم و حتی ممکن است پورت تبدیل به یک نسخه بازسازی یا ریمیک (Remake) نیز شود.

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

در صورت عرضه بازی بلادبورن برای کامپیوتر / پی سی (PC) چه واکنشی به آن نشان می دهید؟
لطفا نظرات خود را در رابطه با این خبر و علی الخصوص احتمال عدم انتشار Bloodborne را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود