آیا بازی Stellar Blade برای کامپیوتر (PC) منتشر می شود؟

0 74

بالاخره بعد از مدت ها، یک انحصاری خوب از سمت سونی برای کنسول پلی استیشن 5 (PS5) عرضه شد. بازی Stellar Blade (استلار بلید) توانست نمره 82 از 100 را از سوی منتقدین و همچنین نمره 8.9 از 10 را از طرف گیمرها دریافت کند. با توجه به اینکه این گیم، اولین عنوان بزرگ استودیو SHIFT UP Corporation به شمار می رود، آنها توانستند از این آزمون موفق و سربلند بیرون بیایند. با توجه به گیم پلی جذاب و موفقیت نسبتی این عنوان، اکثر پی سی پلیرها علاقه دارند تا بازی Stellar Blade برای پی سی (PC) نیز عرضه گردد.

با توجه به انتشار انحصاری های مختلف برای کامپیوتر، انتشار استلار بلید برای کامپیوتر دور از دسترس نخواهد بود.

در ادامه تاریخ انتشار احتمالی استلار بلید برای کامپیوتر را گفته ایم.
تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

تاریخ انتشار احتمالی بازی Stellar Blade برای کامپیوتر (PC)

طبق گفته فعالین صنعت گیم، بازی استلار بلید تا قبل از پایان سال 2024 برای پلتفرم پی سی عرضه خواهد شد.

اگر چه در زمان نگارش این خبر، استودیوی سازنده این بازی هیچگونه خبر رسمی در رابطه با انتشار این بازی برای پیسی منتشر نکرده است.
با توجه به انتشار بزرگ ترین عناوین انحصاری کمپانی Sony، عدم انتشار استلار بلید یکی از مسخره ترین خبرهای ممکن خواهد بود؛ در نتیجه دیر یا زود باید شاهد شنیدن خبر تاریخ انتشار Stellar Blade برای PC باشیم.

همچنین عده ای می گویند که دلیل عدم اعلام خبر رسمی پورت این بازی برای کامپیوتر، به دلیل وجود ضعف ها و باگ هایی در گیم پلی بازی است. به معنای دیگر، پس از عرضه آپدیت های فیکس کننده، این بازی برای PC نیز عرضه خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع به ساخته شدن گیم ها توسط هوش مصنوعی چیست؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود