آیا بازی Marvel’s Spider-Man 2 برای پی سی (PC) منتشر می شود؟

0 160

مدتی قبل نسخه جدید بازی مرد عنکبوتی، تحت عنوان مارول اسپایدرمن 2 (Marvel’s Spider-Man 2) به صورت رسمی توسط سونی (Sony) معرفی شد؛ اما خبر ناراحت کننده این است که این بازی در ابتدا در انحصار کنسول پلی استیشن 5 (PS5) خواهد بود و یک عنوان انحصاری محسوب می شود. خبر تلخ و ناراحت کننده دیگر، در رابطه با عدم عرضه این نسخه، برای کنسول پلی استیشن 4 (PS4) است و فکر می کنم دارندگان کنسول نسل هشتمی، کم کم باید به فکر کوچ به نسل نهم بازی های ویدیویی باشند.
اگر چه همه ما از این موضوع اطلاع داشتیم، اما مورد و سوالی که پیش می آید، این است که آیا بازی Marvel’s Spider-Man 2 برای پی سی (PC) منتشر می شود یا خیر؟

در ادامه اطلاعات بیشتری از نسخه کامپیوتر مرد عنکبوتی 2 (مارول اسپایدرمن 2) را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

آیا احتمال منتشر شدن مارول اسپایدرمن 2 برای کامپیوتر وجود دارد؟

بله قطعا! همانطور که تمام نسخه های انحصاری مجموعه مرد عنکبوتی توسط سونی برای پی سی (PC) پورت شدند، بدون شک نسخه دوم Marvel’s Spider-Man نیز برای این پلتفرم پورت خواهد شد اما نباید توقع داشته باشید که در سال جاری چنین اتفاقی رخ دهد. اما به صورت کلی انتظار می رود تا در سال 2024 یا 2025، شاهد عرضه این بازی در استیم (Steam) و اپیک گیمز (Epic Games) باشیم.

نه تنها این بازی، بلکه تمام بازی های انحصاری و مهم سونی و پلی استیشن، درحال انتشار برای پلتفرم پی سی هستند و این تغییر سیاست، یکی از بزرگ ترین تغییرات در صنعت گیم به شمار می رود.

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

در صورت عرضه بازی مارول اسپایدرمن 2 برای کامپیوتر / پی سی (PC) چه واکنشی به آن نشان می دهید؟
لطفا نظرات خود را در رابطه با این خبر و علی الخصوص انتشار نسخه های اخیر Marvel’s Spider Man (مرد عنکبوتی) و عرضه بازی های انحصاری دیگر برای پلتفرم PC را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود