یک شخصیت زن قابل بازی کردن در GTA VI وجود دارد

1 4,031

دلیل اینکه به نسبت نسخه V بازی GTA ما اخبار کمتری از GTA VI می شنویم این است که راک استار برخی از سیاست های خود را تغییر داده است. به طور مثال قبلا حین پروژه ها هیچگونه مرخصی و استراحتی به کارکنان خود نمی داد، به طوریکه خیلی از آنها از این کمپانی مشهور و بزرگ شکایت کردند و این شرکت جریمه های سنگینی را پرداخت. اما بعد از پروژه Red Dead Redemption 2، طبق گفته رسانه ها، حالا آنها مرخصی بیشتری به کارکنان خود می دهند و شاید بتوان گفت این مورد از اصلی ترین دلایل تاخیر خوردن بازی جی تی ای وی آی است. فارغ از اینها حتما شما هم شنیده اید که بازی چه ویژگی های جذابی قرار است داشته باشد، ویژگی هایی که در تاریخ فرانچایز Grand Theft Auto بی سابقه بوده اند و به طور کلی قرار است با یک انقلاب روبرو باشیم.

در ادامه قصد داریم راجع به یکی از ویژگی های جذاب که در رابطه با یک شخصیت زن قابل بازی در GTA VI است صحبت کنیم.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید، چرا که می خواهیم این اطلاعات را با شما به اشتراک بگذاریم.

شخصیت اصلی زن و تغییر سیاست های راک استار

حتما مطلع هستید که در هیج یک از بازی های کمپانی راک استار، تابحال یک زن شخصیت قابل بازی نداشته است و این اولین بار است که قرار است چنین اتفاقی رخ دهد. همچنین گفته می شود شخصیت زن بازی جی تی ای وی آی (GTA VI) از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و حتی داستان مربوط به خود را در بازی خواهد داشت. البته طبق روال همیشگی و سیاست های Rockstar Games، کوچک ترین اطلاعات رسمی در رابطه با این جریان منتشر نشده است و تمام اطلاعاتی که هم اکنون در رسانه های خارجی وجود دارند، توسط لیکرها و برخی کارمندان به بیرون درز پیدا کرده اند.

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع به اضافه شدن شخصیت زن قابل بازی در بازی GTA VI چیست؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

1 دیدگاه
  1. گیمر می گوید

    راک استار دن هوسر و لسلی بنزیه رو از دست داد و نصفی از اعضای بازی سازان از جمله انیماتور ارشد استعفا و برخی از آنان اخراج شد انتظار داری اشتراوس زلینک که مدیریت راک استار افتاده دستش بیاد همچین کاری کنه. این یک فاجعه بزرگ در تاریخ صنعت گیم جهان بود که راک استار رو آتیش زد تو دنبال خاکسترش نگرد GTAVآخرین بازی این سری بود و در آینده مثلGTAVنخواهد آمد

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود