تریلر جدید بازی WWE 2k20 بازگشت کشتی گیر اهریمنی را نشان می دهد

ویدیوی جذاب از کشتی گیرهای بازی کشتی کج 2020

ویدیو از ری اکشن بازیکنان در بازی کشتی کج 2020

تریلر جدید بازی WWE 2k20: خیلی تا زمان عرضه بازی مورد انتظار و پرطرفدار WWE 2k20 باقی نمانده است و به همین منظور در چند روز اخیر ما شاهد انتشار جزئیات، تصاویر و ویدیوهای زیادی از بازی بوده ایم. در جدیدترین خبر از بازی WWE 2k20، ما شاهد انتشار یک تریلر گیم پلی جدید هستیم. (لازم به ذکر است شما با رفتن به بالای صفحه می توانید این ویدیو را تماشا کنید)
در ادامه، در رابطه با این ویدیو صحبت کرده ایم و به جزئیات آن پرداخته ایم.

در تریلر گیم پلی جدید از بازی کشتی کج 2020 ما چه چیزهایی را می بینیم؟

البته این ویدیو بیشتر با محوریت نمایش ری اکشن کشتی گیرها و فنون آنها منتشر شد، اما چیزی که بیشتر از همه توجه طرفداران را جلب کرد، نمایش شخصیت The Fiend بود. این شخصیت به دلایل اعتقادات اهریمنی که دارد، در سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. البته واضح است که همه اینها بیشتر از یک نمایش نیست، اما دیالوگ ها و حرکاتی که این شخصیت حین مبارزات استفاده می کند، باعث محبوبیت و معروف شدن وی شده است.
در قسمتی از تریلر این شخصیت به شما یک ایده شیطانی می دهد تا آن را اجرا کنید!

تریلر جدید بازی WWE 2k20 با بازخورد فوق العاده روبرو شد

سری بازی WWE 2K علی رغم اینکه تنها عنوانی است که برای رشته ورزشی کشتی کج (WWE) ساخته می شود، بیشتر به خاطر کیفیت بالا در طراحی چهره ها و فنون کشتی گیران محبوب شده است. این تریلر نیز همانند ویدیوهای قبلی از این بازی، مورد توجه وبسایت ها و گیمرها واقع شده است و انتظاری بیشتر از این نیز نمی رفت.
لازم به ذکر است ویدیو از ری اکشن بازیکنان در بازی کشتی کج 2020 درحال دست به دست شدن
می باشد.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به این تریلر چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود