حضور رابین در فیلم سینمایی The Batman قطعی شد؟

آیا شخصیت Robin در The Batman حضور دارد؟

0 1,214

شخصیت های منفی فیلم The Batman چه کسانی خواهند بود؟

حضور رابین در فیلم سینمایی The Batman: یکی از محبوب ترین شخصیت های کمیکی DC، بدون شک دوست و همراه بتمن (Batman) رابین (Robin) است. این قهرمان به هوش بسیار بالا و حرفه ای بودن در مهارت های رزمی معروف است، اما متاسفانه در چند سال اخیر، در سری فیلم های سینمایی DC، ما هیچ حضور جدی را از وی ندیده ایم، به طوری که خیلی ها با این شخصیت آشنایی ندارند. البته در اواخر دهه 90، شخصیت وی را در سریال انیمیشن بتمن و یا انیمیشن بتمن لگو دیده ایم، اما همانطور که گفتم خیلی جدی به آن پرداخته نشده است.
در تازه ترین خبر، گفته می شود شخصیت های منفی فیلم The Batman از تنوع زیادی برخوردار است!

کاراکترهای منفی زیادی در فیلم The Batman حضور خواهند داشت

یکی از عوامل فیلم سینمایی The Batman تاکید کرد که قرار است در این فیلم، نسبت به فیلم های قبلی از شخصیت بتمن، از شخصیت های منفی بیشتری استفاده شود. مارک فیوز، یکی از خبرنگاران معروف دنیای سینما و وبسایت معروف فوربس در صحبتی که با عوامل این فیلم داشته است، می گوید: تا امروز دو شخصیت منفی Two Face و Hugo Strange از شانس بسیار بیشتری نسبت به سایر شخصیت ها، برای حضور در این فیلم برخوردار هستند. طرفداران باید شخصیت The Joker را کاملا فراموش کنند، چرا که عوامل به هیچ عنوان قصد ندارند از این شخصیت استفاده کنند، چرا که بسیار ریسکی است.
در ادامه، در رابطه با حضور رابین در این فیلم صحبت خواهیم کرد.

حضور رابین در فیلم سینمایی The Batman | شایعه یا واقعیت؟

البته حضور رابین در این فیلم هنوز قطعی نشده است، اما طبق گفته ها و شنیده ها، حضور یک دستیار و دوست در کنار بتمن کاملا قطعی شده است و با توجه به اینکه بهترین دوست بتمن، رابین می باشد، باید انتظار حضور این شخصیت را در این فیلم سینمایی که در سال 2021 (مصادف با 1400 شمسی) اکران می شود را داشته باشیم.

 

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به حضور رابین در فیلم سینمایی The Batman چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود