فصل یازدهم سریال The Walking Dead به طور رسمی تایید شد [جزئیات]

فصل یازدهم مردگان متحرک تایید شد!

837

فصل 11 سریال واکینگ دد

فصل یازدهم سریال The Walking Dead: چند روز قبل قسمت اول فصل دهم سریال The Walking Dead آغاز شد و نسبتا شروع خوبی داشت و به نظر می رسد تغییرات سبکی که در سریال، در فصل نهم به وجود آمده بود، در فصل دهم هم ادامه دار خواهد بود. درحالی که عده ای از طرفداران قدیمی سریال واکینگ دد (مردگان متحرک) که معتقدند این سریال دیگر توان ادامه دادن ندارد و به اصطلاح توسط عوامل درحال کش داده شدن است، سازندگان سریال و عوامل AMC، ساعتی قبل به طور رسمی فصل 11 سریال واکینگ دد را تایید کردند. در این بین اطلاعاتی راجع به فصل دهم سریال هم داده شده است که فکر می کنم به برخی از سوالات شما نیز پاسخ داده شود.
جزئیات بیشتر از تایید شدن فصل 11 سریال واکینگ دد (مردگان متحرک) را در ادامه بخوانید.

بازگشت مگی به فصل دهم مردگان متحرک!

یکی از اخباری که در کنار تایید شدن فصل 11 دست به دست می شود، بازگشت مگی (با نقش آفرینی لورن کوهن) در فصل دهم است. اگر از طرفداران سریال The Walking Dead هستید، حتما سوالات مربوط به آینده مگی و … برایتان پیش آمده است که در این فصل می بینیم که چه بر سر مگی و پسر وی آمده است.
در ادامه به جزئیات بیشتر خواهیم پرداخت.

فصل یازدهم سریال The Walking Dead چه زمانی آغاز می شود؟

هنوز هیچ اطلاعاتی راجع به فصل یازدهم منتشر نشده است، چرا که فصل یازدهم سریال نسبت به سایر فصول دیگر زودتر تمدید شده است. لازم به ذکر است فصل یازدهم The Walking Dead همانند فصول قبلی مهر یا آبان شروع خواهد شد. همانطور که خودتان هم مطلع هستید، این سریال منتقدان بی شماری دارد که معتقدند بعد از فصل 5 و 6، ادامه دادن سریال کار اشتباهی بوده است، پس از خبر رسمی مربوط به تمدید شدن فصل یازدهم سریال مردگان متحرک، این قشر دوباره دست به انتقاد زده اند.
شما از کدام دسته هستید، دسته منتقد یا طرفدار؟!

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به تایید شدن فصل 11 سریال واکینگ دد چیست؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود