- Advertisement -

فصل یازدهم سریال The Walking Dead به طور رسمی تایید شد [جزئیات]

فصل یازدهم مردگان متحرک تایید شد!

3,412

فصل 11 سریال واکینگ دد

فصل یازدهم سریال The Walking Dead: چند روز قبل قسمت اول فصل دهم سریال The Walking Dead آغاز شد و نسبتا شروع خوبی داشت و به نظر می رسد تغییرات سبکی که در سریال، در فصل نهم به وجود آمده بود، در فصل دهم هم ادامه دار خواهد بود. درحالی که عده ای از طرفداران قدیمی سریال واکینگ دد (مردگان متحرک) که معتقدند این سریال دیگر توان ادامه دادن ندارد و به اصطلاح توسط عوامل درحال کش داده شدن است، سازندگان سریال و عوامل AMC، ساعتی قبل به طور رسمی فصل 11 سریال واکینگ دد را تایید کردند. در این بین اطلاعاتی راجع به فصل دهم سریال هم داده شده است که فکر می کنم به برخی از سوالات شما نیز پاسخ داده شود.
جزئیات بیشتر از تایید شدن فصل 11 سریال واکینگ دد (مردگان متحرک) را در ادامه بخوانید.

بازگشت مگی به فصل دهم مردگان متحرک!

یکی از اخباری که در کنار تایید شدن فصل 11 دست به دست می شود، بازگشت مگی (با نقش آفرینی لورن کوهن) در فصل دهم است. اگر از طرفداران سریال The Walking Dead هستید، حتما سوالات مربوط به آینده مگی و … برایتان پیش آمده است که در این فصل می بینیم که چه بر سر مگی و پسر وی آمده است.
در ادامه به جزئیات بیشتر خواهیم پرداخت.

فصل یازدهم سریال The Walking Dead چه زمانی آغاز می شود؟

هنوز هیچ اطلاعاتی راجع به فصل یازدهم منتشر نشده است، چرا که فصل یازدهم سریال نسبت به سایر فصول دیگر زودتر تمدید شده است. لازم به ذکر است فصل یازدهم The Walking Dead همانند فصول قبلی مهر یا آبان شروع خواهد شد. همانطور که خودتان هم مطلع هستید، این سریال منتقدان بی شماری دارد که معتقدند بعد از فصل 5 و 6، ادامه دادن سریال کار اشتباهی بوده است، پس از خبر رسمی مربوط به تمدید شدن فصل یازدهم سریال مردگان متحرک، این قشر دوباره دست به انتقاد زده اند.
شما از کدام دسته هستید، دسته منتقد یا طرفدار؟!

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به تایید شدن فصل 11 سریال واکینگ دد چیست؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

3 دیدگاه
 1. Mobina می گوید

  به نظرم باید دیگه تمومش کنن داره بی مزه میشه و هر چه زود تر اون گروه مخفی پیدا کنن و مردگان متحرک و ترس از مردگان متحرک یکی بشه به نظرم ریک مرده باشه بهتره همینطور مورگان و احمقانه ترین کار از نظر من کشتن گلن و نیک بود چون اونها بودن که فیلم رو قشنگ میکردن یه اشتباه خیلی بزرگ دیگه تغییر بی دلیل شخصیت دریل قبل از گرفتار شدن به دست نیگان بود که واقعا مسخره بود

 2. حمید می گوید

  به نظر من باید فصل ۲۰ هم بسازن بهترین سریالی که تو عمرم دیدم مردگان متحرک هست عاشقانه منتظر فصل یازدهم هستم

 3. مهرنوش می گوید

  بنظرم از فصل 7 دیگه جذابیت داستان کم شده و با رفتن ریک دیگه گند خورد به سریال
  اگه قرار نیست ریک برگرده بهتره تمومش کنه البته من عاشق دریلم ولی دریل بدون ریک جذابیتش کم شده

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود