کراس آور PUBG MOBILE و سریال The Walking Dead تایید شد + تریلر

کراس آور بین بازی پابجی موبایل و سریال The Walking Dead

0 1,507

رویداد واکینگ دد و پابجی موبایل [جزئیات]

کراس آور PUBG MOBILE و سریال The Walking Dead: چند وقتی است که کراس آور بین فیلم و گیم، علی الخصوص در بازی های آنلاین محور و بتل رویالی (Battle Royale) درحال جا افتادن است. به طور مثال دو هفته قبل کراس آور بین دو بازی فورتنایت (سFortnite) و فیلم بتمن (Batman) آغاز شد و هنوز که هنوزه ادامه دار است. حال در تازه ترین خبر از دنیای جذاب گیم، استودیو تنسنت گیم (Tencent Games) خبر از رویداد واکینگ دد و پابجی موبایل داده است. شاید جدی ترین رقیب فورتنایت در بین بازی های آنلاین، از لحاظ برگزاری ایونت ها و رویدادهای مختلف، همین پابجی موبایل (PUBG Mobile) باشد که انصافا از لحاظ برگزاری ایونت ها هر دو بازی تا به امروز بسیار عالی عمل کرده اند.
جزئیات و تریلر مربوط به رویداد واکینگ دد و پابجی موبایل را در ادامه ببینید.

تریلر رسمی از ایونت The Walking Dead در پابجی موبایل (PUBG Mobile)

در این تریلر ما یکی از شخصیت های معروف و دوست داشتنی سریال The Walking Dead، یعنی دریل دیکسون (با نقش آفرینی نورمن ریداس) را به همراه موتور معروف وی می بینیم.
ممکن است در روزهای آینده جزئیات بیشتری منتشر شود.

اطلاعاتی راجع به کراس آور PUBG MOBILE و سریال The Walking Dead

این ایونت در تاریخ 14 مهر 1398 (6 اکتبر 2019) به طور رسمی برای پابجی موبایل (PUBG Mobile) منتشر می شود. لازم به ذکر است این ایونت تنها برای پابجی موبایل عرضه می شود و خبری از آن در نسخه اصلی نخواهد بود. جالب است بدانید که پس از اینکه رویداد واکینگ دد و پابجی موبایل به بازی اضافه شد، شما امکان خرید اسکین های شخصیت واکینگ دد را خواهید داشت. گفته می شود شخصیت های دریل دیکسون، میشون، نیگان و علی الخصوص ریک گرایمز قابل خرید هستند.
دلیل اصلی انتخاب واکینگ دد این است که فصل دهم این سریال روز قبل آغاز شد.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر خود را نسبت به این خبر با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود