قابلیت کراس پلتفرم بازی PUBG به همراه یک بروزرسانی اضافه شد

از امروز کاربران PS4 و XBOX ONE با هم بازی می کنند!

0 2,099

ویژگی بازی میان پلتفرمی پابجی

قابلیت کراس پلتفرم بازی PUBG: علی رغم اینکه صنعت بازی های ویدیویی و عناوین آن، روز به روز درحال پیشرفت است، اما یک سری چیزها هنوز به طور کلی جا نیفتاده است و یکی از این چیزها، همین قابلیت میان پلتفرمی (Cross Platform) است. استودیوها و بازی سازان چندین سال قبل به این تکنولوژی دست یافتند اما آنطور که باید و شاید از آن استفاده نشد و بازی های کمی هستند که از این ویژگی استفاده می کنند (بازی هایی مثل Fortnite، Rainbow Six Siege، Call of Duty: Modern Warfare از این ویژگی پشتیبانی می کنند) در تازه ترین خبر، ویژگی بازی میان پلتفرمی پابجی به صورت یک آپدیت منتشر شد.
جزئیات این خبر را در ادامه می توانید بخوانید.

ویژگی کراس پلتفرم بازی Pubg در کنسول ها

ساعاتی قبل این ویژگی در قالب یک آپدیت (نسخه 4.3) برای کنسول های پلی استیشن 4 (PS4) و اکس باکس وان (XBOX ONE) عرضه شد و کاربران این دو کنسول و بازی می توانند همین حالا این آپدیت را روی کنسول خود دانلود و نصب کنند. لازم به ذکر است قرار بود این ویژگی زمانی که بازی پابجی برای PS4 عرضه شد اضافه شود، اما همانطور که اطلاع دارید سونی (Sony) به دلایل سیاست های مختلف خود با این قضیه مخالفت کرد.
در ادامه به جزئیات بیشتری از این خبر می پردازیم.

توضیحاتی راجع به قابلیت کراس پلتفرم بازی PUBG

همانطور که گفته شد، این ویژی تنها برای کنسول ها فعال می شود و با توجه به اینکه کاربران رایانه های شخصی (PC) با موس و کیبورد بازی می کنند، برتری زیادی نسبت به کنسول پلیرها دارند، در نتیجه این بروزرسانی برای رایانه های شخصی (PC) عرضه نمی شود.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به ویژگی بازی میان پلتفرمی پابجی چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود