میزان فروش بازی Cuphead معلوم شد ؛ عالی و رو به رشد

بازی کاپ هد از زمان عرضه بیش از 5 میلیون فروش داشته است؛

0 168

تعداد فروش کاپ هد مشخص شد

میزان فروش بازی Cuphead: بازی های زیادی وجود دارند که با بودجه بسیار کم ساخته شده اند و فارغ از هرگونه خون و خون ریزی هستند، اما از اکثر بازی های پرمدعا و با بودجه های هنگفت چه از نظر جذب طرفدار و چه از نظر میزان فروش پیشی گرفته اند. نمونه اش همین بازی کاپ هد (Cuphead). کاپ هد در سال 2017 به طور انحصاری برای رایانه های شخصی (PC) منتشر شد و مدتی بعد به ترتیب برای کنسول دوست داشتنی نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) و اکس باکس وان (XBOX ONE) نیز منتشر شد تا دارندگان این دو کنسول از این بازی بی نصیب نمانند. به هرحال دو سال از زمان عرضه این عنوان می گذرد و به همین منظور Studio MDHR در اقدامی جالب و قابل توجه، از تعداد فروش کاپ هد رونمایی کرد.
در ادامه می توانید جزئیات بیشتر از این خبر را بخوانید.

دلیل محبوبیت بازی کاپ هد (Cuphead) چیست؟

یکی از دلایلی که باعث محبوبیت این بازی شد، تم کلاسیک آن است. همه اینها در کنار گیم پلی جذاب و فوق العاده، به علاوه مکانیزم های جدید و سبک باس فایت محور، دست به دست هم دادند تا ما با یک عنوان تک و خارق العاده روبرو باشیم. به جرات می توانم بگویم که تاکنون هیچ بازی در سبک Cuphead ساخته نشده است.
در ادامه به جزئیات خبر اصلی، یعنی تعداد فروش کاپ هد (CupHead) می پردازیم.

نگاهی به میزان فروش بازی Cuphead

بازی دوست داشتنی و تکرار نشدنی Cuphead، تاکنون بیش از 5 میلیون نسخه فروش داشته است و این روند سرعت بسیار خوبی دارد. لازم به ذکر است این آمار برای این دو سال است (یعنی از زمان عرضه تا همین امروز). با توجه به اینکه قرار است این بازی برای ماشین های هوشمند تسلا (Tesla) هم پورت شود، انتظار می رود فروش بازی سرعت بیشتری به خود بگیرد.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به خبر تعداد فروش کاپ هد چیست و این بازی را چطور ارزیابی می کنید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود