فصل 24 سریال South Park چه زمانی شروع می شود؟

0 31

فصل 24 سریال South Park هنوز تاریخ انتشار مشخص و دقیقی ندارد، اما این سریال با یک قسمت ویژه که فضا و موضوع همه‌گیری بیماری کرونا را دارد، در 30 سپتامبر (9 مهر) آغاز شد.

این سریال انیمیشنی در ژانر کمدی-بزرگسالان از شبکه Comedy Central حتی با بالا و پایین شدن شدید در کیفیت بین فصل‌هایش، با در اختیار داشتن بیش از 300 قسمت توانسته با دوام بماند و ماندگاری خود را حفظ کند. فصل 23 سریال پارک جنوبی با تمرکزش روی خط داستانی Tegridy Farms از رندی مارس (Randy March) بسیار روی فرم بود.

تولید فصل 24 سریال South Park در سال 2019 تایید شد و از آنجا که این سریال برای سال 2022 نیز تمدید شده، به نظر می‌رسد که محبوبیت‌اش را از دست نداده است. شبکه HBO Max گفته که بیشتر از 500 میلیون دلار هزینه کرده که فقط بتواند قسمت‌های قدیمی این سریال را منتشر کند؛ قسمت‌هایی مانند «Band in China» که می‌تواند جنجال‌های نسبتاً جزئی در پی داشته باشند.

تمام چیزهایی که درباره سیزن بیست و چهارم سریال پارک جنوبی می‌دانیم را گفتیم، حتی این را هم گفتیم که چه انتظاراتی بعد از انتشار قسمت ویژه این سریال داریم. در ادامه با سایت پلی‌مگ همراه باشید تا از تاریخ انتشار فصل 24 سریال South Park مطلع شوید.

تاریخ انتشار فصل 24 سریال South Park

فصل 24 سریال South Park هنوز تاریخ رسمی برای انتشار ندارد، اما یک قسمت یک‌ساعته‌ای با موضوع و تم پاندمی یا همه‌گیری در 30 سپتامبر (9 مهر) منتشر شد که این موضوع را نشان می‌دهد که تولید این سریال انیمیشنی بعد از همه‌گیری بیماری کرونا شروع خواهد شد و برخواهد گشت. شما می‌توانید این قسمت ویژه را از سایت South Park Studios در آمریکا به صورت رایگان ببینید یا در سایت‌های دیگر آن را به صورت رایگان دانلود کنید.

از لحاظ فنی، این سایت این قسمت ویژه با فضای پاندمی از سیزن بیست و چهارم سریال پارک جنوبی را به عنوان قسمت اول آن به حساب می‌آورد. بنابراین، اگر بخواهیم به این موضوع از لحاظ فنی نگاه کنیم، می‌توانیم بگویم که فصل 24 این سریال شروع شده.

هرچند که تاریخ پخش تمام قسمت‌های فصل 24 نامشخص است، اما رندی مارش (Randy Marsh) در پایان این قسمت ویژه گفت:«فکر کنم قسمت‌های ویژه دیگری بسازم.» این پیشنهاد می‌تواند قالب جدیدی از سریال پارک جنوبی را ارائه دهد تا در این زمان بتوانیم از آن لذت ببریم. اما سوالی که پیش می‌آید اینجاست که می‌توانیم شاهد قسمت‌های کمتر اما طولاتی‌تر از فصل 24 سریال South Park باشیم؟

تاریخ رسمی تر در رابطه با زمان آغاز فصل بیست و چهارم پارک جنوبی به زودی اعلام می شود
تاریخ رسمی تر در رابطه با زمان آغاز فصل بیست و چهارم پارک جنوبی به زودی اعلام می شود

تاثیر ویروس کرونا روی سریال پارک جنوبی

بزرگ‌ترین چالش برای تیم خلاق سریال انیمیشنی پارک جنوبی این است که آنها باید از راه دور آن را بسازند. آنها در ویدیوی نشان می‌دهند که چگونه تمام مراحل تولید فصل را در خانه انجام می‌دهند.

ما مطمئن نیستیم که قسمت‌های دیگر سیزن بیست و چهارم سریال پارک جنوبی چه زمانی پخش خواهند شد، اما امیدوار هستیم که مدت طولانی طول نکشد. از آنجا که بسیاری از تولیدات سریال‌های تلویزیونی به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا تحت تاثیرات منفی قرار گرفتند، به نظر می‌رسد که این انیمیشن کمتر تحت تاثیر قرار گرفته است؛ به این خاطر که قرار نیست هیچ‌کس با پیچیدگی‌های فیلمبرداری در فضاهای اجتماعی روبرو شود.

در ویدیوی تولید فصل 24 می‌بینیم که ساخت سریال‌های انیمیشنی در خانه مانند سریال South Park می‌تواند چالش‌های خود را داشته باشد….. با این حال، به نظر می‌رسد که انیماتورهای این سریال انیمیشنی، ابزارهای تولید ساخت انیمیشن پارک جنوبی را در منزل داشته باشند و این به این معناست که تولید فصل 24 سریال South Park می‌تواند ادامه‌دار باشد.

نظر شما نسبت به South Park چیست
نظر شما نسبت به South Park چیست

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

از فصل 24 سریال پارک جنوبی چه انتظاراتی دارید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود