فیلم برداری سونیک 2 (Sonic the Hedgehog 2) به اتمام رسید + جزئیات

3 1,082

جف فاولر در توییتی تایید کرد که کار Sonic the Hedgehog 2 به پایان رسیده است. سال بعد، دنبالة فیلمی که در سال 2020 همه را غافلگیر کرد، به سینما ها می آید. با این حال هنوز اطلاعات دیگری از این فیلم منتشر نشده است. مدتی پیش نیز تصاویری از سر صحنه سونیک 2 منتشر شد که در آنها شخصیت های سونیک، ناکلز و تیلز را دیدیم که تصوراتی از داستان فیلم برای طرفداران بوجود آورد.

سونیک 2 از نظر مورد انتظار بودن وضعیت بسیار خوبی دارد. قسمت اول فیلم عملکرد خوبی در باکس آفیس داشت و پرفروش ترین فیلم بر اساس یک بازی ویدیویی به شمار می آید. اما اگر پارامونت برای طراحی مجدد شخصیت سونیک، انتشار فیلم را به تعویق نمی انداخت قطعا چنین جایگاهی نداشت. از طرفی دیگر طرفداران، ظاهر جیم کری در نقش دکتر رباتنیک را تحسین کردند. اما چیزی که طرفداران همیشه به یاد خواهند داشت جملة فاولر است که میگفت “در ابتدا سوپر سونیک (سونیک با قدرت حداکثری که در فیلم دیدیم) و یا زمرد های آشوب در فیلم وجود نداشتند تا روی رابطة بین سونیک و دکتر رباتنیک بیشتر تمرکز شود”. حالا جالب است که ببینیم دنبالة فیلم چگونه خواهد بود.

جف فاولر در توییتر تایید کرد که کار فیلمبرداری Sonic the Hedgehog 2 در ونکوور به اتمام رسیده است. همچنین اضافه کرد که این دنباله، بسیار استثنایی و حماسی خواهد بود.

توییت ذکر شده از جف فاولر در رابطه با پایان یافتن فیلم برداری سونیک 2:

فیلم برداری در ونکوور به پایان رسید! با تشکر از تیم بازیگران و کسانی که ما را در ساخت سونیک 2 یاری کردند… افراد مستعد زیادی کمک کردند تا سونیک 2 فیلمی استثنایی و ( خطر اسپویل…) حماسی باشد.

جف فاولر در توییتر تایید کرد که کار فیلمبرداری Sonic the Hedgehog 2 در ونکوور به اتمام رسیده است
جف فاولر در توییتر تایید کرد که کار فیلمبرداری Sonic the Hedgehog 2 در ونکوور به اتمام رسیده است

تولید فیلم Sonic the Hedgehog 2 در ماه مارس آغاز شد و در حال حاضر فیلمبرداری بازیگران به اتمام رسیده است اما هنوز متحرک سازی شخصیت های CGI کامل نشده است. با توجه به اینکه سونیک در بسیاری از سکانس های فیلم حضور دارد، هنوز کار زیادی تا پایان باقی مانده است.

فاولر در تصویری که در توییتر منتشر کرد در کنار قارچ های بزرگی نشسته است. در پایان قسمت اول سونیک، دکتر رباتنیک در یک سرزمین قارچی دیده میشود که ظاهر شبیه تری به بازی های سونیک دارد. پس به احتمال زیاد سرزمین قارچی را در سونیک 2 خواهیم دید.

در حال حاضر بزرگترین سوالی که در ذهن همه وجود دارد این است که دقیقا چه اتفاقی در سونیک 2 میوفتد. وقتی ناکلز برای اولین بار در بازی های سونیک حضور یافت، توسط اگمن فریب داده شد تا با سونیک و تیلز مبارزه کند. پس احتمالا اتفاقی مشابه در فیلم خواهد افتاد. همچنین در بازی های قدیمی سونیک، اگمن یک قلعه مرگبار ساخت. اگر این قلعه در قسمت دوم فیلم وجود داشته باشد، منظرة تماشایی ای خواهد بود و سونیکِ آهنی یک مبارزة نهایی جذاب را خلق خواهد کرد. در تصاویری که از سر صحنه فیلمبرداری سونیک 2 منتشر شد، حضور ماشین های گان در فیلم را تایید کرد. گان یک سازمان نظامی در بازیِ Sonic Adventure 2 است. بازی ِ Sonic Adventure 2 یکی مهمترین بازی های این سری است، زیرا در آن برای اولین بار شخصیت سایه خارپشت معرفی شد. پس بسیار جالب خواهد بود که داستان سرگذشتِ سایه در فیلم بازگو شود، ولی خب بسیار بعید خواهد بود. زیرا فیلم در حال حاضر به داستان دو شخصیت ناکلز و تیلز می پردازد.

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به ساخته شدن نسخه دوم سونیک چیست؟
آیا می تواند موفق باشد؟

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.7]
3 دیدگاه
  1. امیر عباس می گوید

    من واقعا مشتاق دیدار این فیلم جذاب هستم نظرات شما رو نمیدونم ولی من عاشق سونیکم

  2. INTO1 می گوید

    امیدوارم این قسمت ۲ عالی باشه خیلی دوست دارم جنگ سونیک با سونیک رباتنیک رو ببینم عالی ۲ من میدونم این قسمت خفن ترین هستش

  3. INTO1 می گوید

    ببخشید منظورم از ۲ قسمت ۲ هستش

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود