شکرستان در IMDB | ایرانی ها دست بردار نیستند!

0 645

اگر شما هم پیگیری اخبار سینما و تلویزیون باشید حتما مطلع هستید که مدتی قبل انیمیشن سریالی پهلوانان درخشش غیر قابل انتظاری در آی ام دی بی (IMDB) داشت که البته طبیعتا این را مدیون کاربران ایرانی است. به تازگی انیمیشن سریالی بسیار محبوب شکرستان (به انگلیسی The Sugarland) نیز در سایت آی ام دی بی ثبت شده است و درحال حاضر روند رو به رشد آن کاملا مشابه با پهلوانان است و روز به روز رتبه آن در بین برترین سریال ها و فیلم های تاریخ IMDB رو به افزایش است و طبیعتا این یک اتفاق مثبت است و تا حدودی باعث تعجب همگان، علی الخصوص مردم غیر فارسی زبان شده است.

در ادامه جزئیات بیشتری در رابطه با درخشش شکرستان در IMDB با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

شکرستان در آی ام دی بی | روز به روز نزدیک به برترین های تاریخ

طی یک ماه اخیر دو اتفاق بزرگ برای آثار ایرانی در سایت آی ام دی بی (IMDB) رخ داده است. اولین بار برای پهلوانان که به 50 آثار برتر تاریخ از نظر کاربران صعود کرد و دومین بار نیز مربوط به همین شکرستان است که درحال حاضر با بیش از 34 هزار رای و نظر ثبت شده، امتیاز 9.9 از 10 را به خود اختصاص داده است و با ادامه همین روند احتمالا در کنار انیمیشن پهلوانان قرار بگیرد. اینکه چه زمانی این اتفاق رخ می دهد مشخص نیست، چرا که شور و شوق مردم برای ثبت امتیاز بالا به این انیمیشن مثل پهلوانان نیست.

در صورتی که شما هم دوست دارید تا برای این اثر ایرانی اتفاق خوبی رخ دهد و مثل پهلوانان به لیست برترین های تاریخ صعود کند، می توانید روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه مربوطه شوید.

 

رای دادن به شکرستان در سایت آی ام دی بی (IMDB)

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

 نظر شما نسبت به سریال شکرستان چیست؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.2]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود