همه چیز درباره فصل چهارم از چپتر 3 (Chapter 3) بازی فورتنایت

0 3,174

هر آنچه باید در رابطه با سیزن 4 چپتر 3 بازی Fortnite بدانید

طبق روال همیشگی که سایت ما در سه سال گذشته پیش گرفته است، هر زمان که چیزی تا آغاز فصل جدید بازی فورتنایت باقی نمانده است، ما به بررسی انتظارات و احتمالات و اخبار رسمی آن می پردازیم که فصل چهارم از چپتر سوم نیز از این موضوع مستثنی نیست. فصل گذشته از لحاظ ایونت ها و کراس آور، آنطور که باید و شاید عمل نکرد، اگر چه اسکین های مربوط به کراس آور بازی دراگون بال آمار خوبی از لحاظ فروش به جای گذاشتند، اما نسبت به دو سیزن قبل خود دچار افت شده بود. به هر حال طبق رسم و روال همیشگی همه چیز درباره فصل ۴ از Chapter 3 بازی فورتنایت را با شما به اشتراک میگذاریم.

لطفا تا انتها با سایت پلی مگ همراه باشید تا جزئیات مهم درباره سیزن 4 چپتر 3 بازی Fortnite را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

انتظارات و احتمالات و اخبار رسمی فصل چهارم از چپتر سوم فورتنایت

 

تاریخ آغاز سیزن 4 چپتر 3

اپیک گیمز رسما اعلام کرده است که فصل چهارم از چپتر ۳ بازی فورتنایت در تاریخ ۱۸ سپتامر ۲۰۲۲ یا به عبارتی ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ آغاز می شود. همچنین لازم به ذکر است که یک روز قبل از آغاز رسمی سیزن جدید، سرورهای بازی برای چند ساعتی خاموش می شوند و اگر قصد خرید بتل پس و … کسب جوایز این سیزن را دارید، بهتر است زودتر اقدام کنید.
هنوز حجم آپدیت مشخص نشده است اما با توجه به روند چند سیزن اخیر، تغییرات سیزنی در هفته های اول به صورت بروزرسانی های جداگانه منتشر می شوند. به معنای دیگر سیزن پیش رو را از طریق آپدیت اولیه نمی توان خیلی قضاوت کرد.

همه چیز درباره بتل پس فصل چهارم از چپتر سوم

طبیعتا تا زمانی که خود اپیک گیمز از بتل پس سیزن جدید رونمایی نکند، هر چیزی که لیکرها بگویند در حد یک شایعه و احتمال باقی می ماند. اما معمولا ما لیکرهای معروف را منبع خود قرار می دهیم و تا الان درصد بالایی از لیک هایی که کرده اند درست از آب در آمده است و در این سیزن نیز به این مورد اکتفا خواهیم کرد.

آنها معتقدند که اسکین شخصیت های گوئن استیسی (یکی از اشخاص حاضر در کمیک مرد عنکبوتی) و Goth MewoScles (یکی از شخصیت های داستانی بازی فورتنایت) و یک شخصیت رباتی تحت عنوان Paradigm (اگر اشتباه نکنم، چون با این شخصیت آشنایی ندارم) قطعا در بتل پس حضور خواهند داشت. اگر چه حضوری شخصیتی مثل استیسی نشان می دهد که آنها نیم نگاهی نیز به اسکین مرد عنکبوتی خواهند داشت.

چه پیش بینی راجع به بتل پس فصل 4 از Chapter 3 بازی Fortnite می کنید؟
چه پیش بینی راجع به بتل پس فصل 4 از Chapter 3 بازی Fortnite می کنید؟

اضافه شدن حالت اول شخص به بازی فورتنایت

نمی دانم در خاطرتان هست یا نه، اما ما در یک مقاله جداگانه به صورت اختصاصی بررسی کردیم که احتمال اضافه شدن حالت اول شخص یا FPS به بازی Fortnite چه مقدار است و حالا لیکرها می گویند که اپیک گیمز احتمالا این حالت را بالاخره در سیزن ۴ از چپتر ۳ از این حالت رونمایی می کنند و با این اقدام قطعا بازی محبوبیت ویژه ای بین شوتربازها به دست خواهد آورد.

در واقع این ویژه ترین و مورد انتظارترین لیک است و فکر می کنم شما هم انتظارات زیادی از این بخش داشته باشید.

اضافه شدن حالت اول شخص در سیزن 4 از چپتر 3 فورتنایت
اضافه شدن حالت اول شخص در سیزن 4 از چپتر 3 فورتنایت

 

 

 

 

 

خرید بتل پس فورتنایت یا خرید ویباکس فورتنایت یا خدمات گیفتینگ فورتنایت و سایر محصولات فورتنایت از فروشگاه پلی مگ روی متن های رنگی کلیک کنید

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

چه انتظاراتی از فصل چهارم – چپتر 3 بازی فورتنایت دارید؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 3.3]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود