آیا حالت اول شخص به بازی فورتنایت (Fortnite) اضافه می شود؟

0 690

اگر سیر تکاملی بازی فورتنایت (Fortnite) از زمان عرضه که سال 2017 بود را تا امروز مشاهده کنید، متوجه پیشرفت وحشتناک این بازی چه در بحث گرافیک و چه در بحث گیم پلی خواهید شد. هر سیزن شایعات و تحولات فراوانی در این بازی رخ می دهد، اگر چه خیلی از این تغییرات به مذاق خیلی ها خوش نمی آید و با استقبال روبرو نمی شوند. در تازه ترین خبر از بازی محبوب فورتنایت، به نظر می رسد که اپیک گیمز درحال کار کردن روی بخش اف پی سی (FPS) یا همان دوربین اول شخص است که درحال حاضر اگر توییتر را چک کنید، متوجه می شوید که چقدر درحال حاضر داغ و ترند محسوب می شود. سوال خیلی از گیمرها و طرفداران این بازی این است که دقیقا چه زمانی این ویژگی به بازی اضافه می شود و یا اصلا این خبر رسمی و تایید شده است؟

در ادامه قصد داریم به سوالات شما در رابطه با حالت اول شخص بازی فورتنایت پاسخ دهیم.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

آیا اضافه شدن دوربین اول شخص (FPS) به Fortnite قطعی است؟

تصویری که در ادامه مشاهده میکنید، توسط تمامی لیکرهای معتبر فورتنایت در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته شده است. آنها یقین دارند و مطمئن هستند که اپیک گیمز درحال کار کردن روی این بخش است و این موضوع را از طریق کدهای استخراج شده و لو رفته از بازی اعلام کرده اند. اگر چه هنوز مشخص نیست که دقیقا در چه تاریخی این مود به بازی Fortnite اضافه خواهد شد، اما همه ما خوب می دانیم که اپیک گیمز شرکتی نیست که بخواهد یک قضیه یا اضافه کردن ویژگی و حالت خاصی را طول دهد و این یکی از نقاط قوت این کمپانی محسوب می شود.

به صورت کلی پاسخ بله است و به زودی شاهد اضافه شدن حالت FPS به فورتنایت خواهیم بود.

نظر شما راجع به اضافه شدن حالت اف پی اس (اول شخص) به فورتنایت چیه؟
نظر شما راجع به اضافه شدن حالت اف پی اس (اول شخص) به فورتنایت چیه؟

 

 

خرید بتل پس فورتنایت یا خرید ویباکس فورتنایت یا خدمات گیفتینگ فورتنایت و سایر محصولات فورتنایت از فروشگاه پلی مگ روی متن های رنگی کلیک کنید

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع اضافه شدن احتمالی ویژگی و حالت اول شخص (FPS) به بازی Fortnite چیست؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.7]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود