بازگشت رابرت داونی جونیور در نقش شرلوک هلمز

0 287

رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr)، بعد از یک دهه تجربه بازیگری در دنیای سینمای مارول، برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای بازی در نقش شرلوک هلمز دارد.

او قرار است در آینده نزدیک برای سومین بار با نقش Sherlock Holmes (شرلوک هلمز) و به همراه جان واتسون با بازی جود لا (Jude Law) به سینماها بیاید. رابرت همچنین امیدوار است که شخصیت او در چیزی که به آن می‌گوید (mystery-verse) حضور داشته باشد. او به همراه همسر و تهیه کننده‌اش سوزان داونی (Susan Downey) در گفتگوی که با (Fast Company Innovation Festiva) داشته از دیدگاهش صحبت می‌کند.

رابرت گفت:«ما در این مرحله واقعا احساس می‌کنیم که هنوز چیزی به نام mystery-verse ساخته نشده و فکر می‌کنم که (Arthur Conan Doyle) به عنوان نویسنده اصلی داستان Sherlock Holmes (شرلوک هلمز)، تا به امروز توانسته حرفی برای گفتن داشته باشد. درضمن، من فکر می‌کنم که اگر از تنوع، بعُدهای زمانی و عناصر دیگر در این اسپین‌آف استفاده نکنیم، پس چرا می‌خواهیم قسمت سوم شرلوک هلمز را بسازیم؟»

سوزان در ادامه گفت:«ما فکر می‌کنیم که فرصت این را داریم تا چیزهای بیشتری از آن تولید کنیم. شخصیت‌های اسپین‌اف قسمت سوم شرلوک هلمز می‌بینند که در فضای تلویزیون چه می‌گذرد و می‌بینند که رسانه وارنر به همراه شبکه HBO و HBO Max چه چیزی را تولید می‌کنند. او اشاره کرد که خودش و همسرش از استودیوی مارول چیزهای زیادی آموختند که آنها را بسیار ارزشمند و استادانه توصیف کرد.»

رابرت خاطرنشان کرد:«چیزی که من می‌بینم این است که ساخت فیلم Sherlock Holmes با شروع بسیار متواضعانه‌ای روبرو است و به سبب ریسک‌پذیری‌های خلاقانه‌ای که در نظر داریم، نتیجه نامشخص هم درپی دارد، اما الگوریتمی داریم که می‌تواند پتانسیل ساخت فیلم شرلوک هولمز را فراهم کند.»

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما راجع به این خبر چیست؟
آیا می توانید رابرت داونی جونیور را در نقشی به جز تونی استارک (آیرون من) تصور کنید؟!

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود