بازگشت ریک گرایمز به سریال The Walking Dead حقیقت دارد؟!

صحبت های امیدوارکننده آنجلا کانگ

7,053

آیا حضور اندرو لینکولن در فصل دهم صحت دارد؟

بازگشت ریک گرایمز: با اینکه 16 اپیزود از رفتن ریک گرایمز (Rick Grimes) با نقش آفرینی اندرو لینکولن (Andrew Lincoln) از سریال The Walking Dead می گذرد و حضور این شخصیت و نمایش آینده وی در سه گانه ریک گرایمز به طور رسمی تایید شده است،  اما ما همچنان طرفدارانی را می بینیم که امیدوار به بازگشت این شخصیت در فصل دهم هستند، به طوری که با یک سرچ ساده در اینترنت می توان صدها تئوری را مشاهده کرد که در آخر منجر می شوند به این شخصیت. شخصا برگشتن اندرو لینکولن به سریال را تا همین چند روز قبل قبول نداشتم، اما جدیدا صحبت هایی از شورانر سریال، یعنی آنجلا کانگ منتشر شده است که شایعات مربوط به این موضوع را بیش از گذشته می کند.
جزئیات بیشتر از حضور اندرو لینکولن در فصل دهم واکینگ دد را در ادامه بخوانید.

نظر طرفداران نسبت به حضور ریک گرایمز در فصل 10 مردگان متحرک

همانطور که گفتم، هنوز که هنوزه تئوری های مختلفی توسط طرفداران، نسبت به بازگشت این شخصیت ارائه می شود. این نشان می دهد که آنها هنوز خارج شدن شخصیت محبوبشان از سریال را باور نکرده اند. نظر طرفداران بسیار مختلف و پرتعداد است، مثلا برخی معتقدند ریک گرایمز در سریال Fear The Walking Dead حضور خواهد داشت یا در قسمت آخر این فصل بر می گردد به سریال.
در ادامه به جزئیات بیشتر در این رابطه می پردازیم (حضور اندرو لینکولن در فصل دهم واکینگ دد)

صحبت های آنجلا کانگ، طرفداران را نسبت به بازگشت ریک گرایمز امیدوار کرد

در صحبت های جدید آنجلا کانگ، شورانر فصل دهم، خیلی در رابطه با اندرو لینکولن و ریک گرایمز صحبت نشده است، اما وی در پاسخ به یکی از خبرنگاران، مبنی بر حضور اندرو لینکولن در فصل دهم مردگان متحرک اینگونه پاسخ داد: “کار ما هنوز با اندرو لینکولن تمام نشده و ریک گرایمز را از دست نداده ایم”.
لازم به ذکر است پس از پخش اولین قسمت از فصل دهم، اسپویلرها خبر از بازگشت ریک گرایمز دادند.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در سایت پلی مگ مطلع شوید!

نظر شما نسبت به حضور اندرو لینکولن در فصل دهم واکینگ دد (The Walking Dead) چیست؟!

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود