آیا بازی Red Dead Redemption 3 ساخته می شود؟!

0 1,181

اگر به به تاریخ بلند بالای راک استار گیمز (Rockstar Games) نگاهی بیاندازید، متوجه می شوید که سیاست های این کمپانی همیشه یکجور بوده است و به معنای دیگر به آنها مقید بوده است و علی رغم اینکه از نظر خیلی از فعالین صنعت گیم بهترین و یا حرفه ای ترین کمپانی بازی سازی است، اما هیچوقت با کارهای غیر حرفه ای اخبار درون شرکت لو نرفته است و همین مهم ترین دلیلیست که همیشه معرفی آثار جدید آن به طرز غیر منتظره ای انجام شده است و اگر خبری هم لو رفته است، توسط کارمندان سابق و اخراج شده آن بوده. مثل تمامی آثار این شرکت که طرفداران مختص به خود را دارند، به تازگی اخبار زیادی در رابطه با ساخته شدن بازی رد دد 3 (Red Dead 3) در ردیت منتشر شده است که دوباره توجه دنیای گیم را به سمت خود جلب کرده است.

در ادامه جزئیات بیشتری در رابطه با اخبار لو رفته بازی Red Dead Redemption 3 را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

لیک ها و اخبار لو رفته درباره رد دد 3 چیست؟

شاید برایتان جالب باشد که بدانید این بار برخلاف اخبار لو رفته گذشته که عموما توسط هکر ها و لیکر ها انجام می شد، این بار خبر مربوط به بازی Red Dead Redemption 3 نه تنها توسط منابع خارج از راک استار لو نرفت، بلکه با سهل انگاری یکی از کارمندان فعال این شرکت رخ داد. یکی از کارمندان در صفحه رزومه لینکدین و سابقه کاری خود، عنوان کار کردن و حضور در پروژه بازی رد دد 3 را نوشته است …

اگر چه قبلا استودیوی اصلی سازنده بازی رد دد ردمپشن 3 نیز طی مصاحبه ای تایید کرد که این فرانچایز ادامه دارد خواهد بود و آنها به همین دو نسخه بسنده نکرده اند. اما این خبر بیشتر به دلیل اینکه اکثر طرفداران منتظر اخبار رسمی در رابطه با جی تی ای وی آی (GTA VI) هستند بیشتر از سایر اخبار و دفعات گذشته بولد شده است. البته این نکته را نباید فراموش کرد که معمولا بازی های کمپانی راک استار طی فرآیند طولانی چندین ساله و گاها یک دهه ای ساخته می شوند.

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع به ساخته شدن بازی Red Dead Redemption 3 چیست؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 4.1]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود