اخبار جدید بازی GTA VI را بخوانید [داغ داغ]

0 1,336

سری بازی های جی تی ای همیشه جزو مهم ترین و کلیدی ترین بازی های صنعت ویدیو گیم بوده است.کمتر کسی است که موافق نباشد که کمپانی محبوب راکستار، با عرضه هر بازی، به لطف ایده های بکر و جذاب،باعث تعریف استانداردهای جدید، نه تنها برای بازی های هم سبک، بلکه برای تمام صنعت ویدیو گیم شده است.مطمئنا بازی های همچین کمپانی موفقی همیشه جزو مورد انتظار ترین ها قرار می گیرند و گیمر ها در سراسر دنیا،برای عرضه بازی های جدید راکستار لحظه شماری می کنند.اما همانطور که می دانید، جدیدترین بازی بعدی مورد انتظار راکستار،بازی جی تی ای 6 خواهد بود که پس از سال ها انتظار، بالاخره چند مدت قبل بطور رسمی تایید شد که در حال توسعه قرار دارد و روند ساخت بازی به خوبی در حال طی شدن است.حالا که پس از مدت ها انتظار ، به طور قطعی می دانیم که بالاخره قرار است روزی بازی جی تی ای 6 منتشر شود،سوال مهمی شکل می گیرد و آن این است که : تاریخ انتشار جی تی ای 6 چه زمانی است ؟ که متاسفانه هنوز نمی دانیم، اما بطور قطعی می توان گفت که به این زودی ها شاهد انتشار بازی جی تی ای 6 نخواهیم بود.در حال حاضر ، علاوه بر تاریخ انتشار تقریبا تمام اطلاعات در مورد جی تی ای 6 ، مانند بازه ی زمانی که داستان بازی در آن رخ می دهد ، مکان یا مکان هایی که قرار است درون بازی ببینیم و … به طور رسمی در دست نیست.اما خوشبختانه، جامعه بازیکنان و طرفداران مشتاق جی تی ای  آن قدر وسیع است که خیلی وقت ها شایعات هیجان انگیزی را در مورد GTA VI منتشر می کنند که بعضی از این شایعات، اتفاقا منطقی به نظر می رسند و احتمال آن که واقعیت داشته باشند، زیاد است. در ادامه ، به تمام اطلاعات و شایعاتی که در مورد جی تی ای 6 می دانیم می پردازیم.

جدیدترین خبرهای منتشر شده از بازی GTA VI

تاریخ انتشار احتمالی جی تی ای وی آی

فرض کنیم که راکستار، توسعه بازی جی تی ای 6 را دقیقا در روزی که بازی رد دد ردمپشن 2 منتشر شد، اعلام کرده بود ( 26 اکتبر 2018) در نتیجه طبق رابطه ای که قبلا بین تاریخ معرفی بازی های جی تی ای و تاریخ انتشار آن ها وجود داشته است، حدودا باید 22 ماه بعد، یعنی آگوست 2020 بازی GTA 6 منتشر می شد. اما این فقط یک فرض بود و راکستار همچین کاری نکرد !! .فوریه 2022 بود که راکستار بطور رسمی تایید کرد که بازی جی تی ای 6 در حال توسعه است و این کار را برای پیشبینی تاریخ حدودی انتشار بازی سخت می کند. اما یکی از اطلاعاتی که به تازگی در مورد جی تی ای لیک شده است ، اشاره می کند که بازی جی تی ای وی آی تا پایان سال 2024 منتشر نخواهد شد.

جدیدترین خبرهای بازی GTA VI
جدیدترین خبرهای بازی GTA VI

ویژگی های اصلی و فضای بازی جی تی ای 6

تا کنون شایعات زیادی در مورد شهری که بازی جی تی ای 6 در آن جریان خواهد داشت منتشر شده اند که هر کدام از آن ها متفاوت با دیگری هستند. مثلا بعضی شایعات وجود دارند که در GTA VI ، دوباره به شهر خاطره انگیز و دوست داشتنی وایس سیتی خواهیم رفت و داستان بازی در آن جا اتفاق می افتد.بعضی دیگر از شایعات وجود دارند که خیلی جاه طلبانه به نظر می رسند و این دسته از شایعات اشاره می کنند که کل کشور آمریکا به عنوان مکان بازی در نظر گرفته شده است !! . یکی دیگر از سوالاتی که گیمر ها کنجکاو به دانستن پاسخ آن هستند، این است که بازی جی تی ای 6 در دوران مدرن جریان خواهد داشت یا خیر ؟ . تام هندرسون ، یکی از فاش کننده های معروف اطلاعات و شایعات صنعت گیم، در توییتر خود به این سوال پاسخ داد و گفت بازی جی تی ای 6 در دوران مدرن و امروزی جریان خواهد داشت . با توجه به سابقه ی تام هندرسون در لو دادن اطلاعات برخی بازی های بزرگ در گذشته، می توان به این حرف اطمینان کرد که بازی در دوران مدرن جریان خواهد داشت. همچنین دلیل دیگری که باعث قوت گرفتن این شایعه شده است، وجود عکسی در نسخه ریمستر شده جی تی ای سن آندریاس است که در نسخه اصلی وجود نداشت.بسیاری از افراد در فضای وب ، معتقدند این عکس به طور قطع مربوط به GTA 6 است و نشان دهنده ی یک خانه در دوران مدرن و در شهر وایس سیتی است.برخی دیگر از شایعات اطلاعاتی کاملا خلاف این ها را ارائه می دهند.طبق این دسته از شایعات، بازی در دهه 70 و 80 میلادی در جریان است و شما باید امپراطوری مواد مخدر خود را شبیه به آنچه در وایس سیتی استوریز بود،( البته خیلی عمیق تر و با جزئیات بیشتر) تشکیل دهید.همچنین این شایعات اشاره می کنند که بازی حس و حال سریال هایی مانند نارکوس و د وایر را خواهد داشت .اما موردی که تقریبا تمام شایعات به آن اشاره کرده اند، پویایی فوق العاده فضای بازی ( آب و هوا و ساختمان و ان پی سی ها و … ) است.

جدیدترین شایعات بازی جی تی ای ۶ (GTA 6)
جدیدترین شایعات بازی جی تی ای ۶ (GTA 6)

داستان بازی جی تی ای 6

یکی از بخش های مهمی که بیشترین شایعات در مورد آن ایجاد شده اند، داستان بازی است. شایعات در مورد داستان جی تی ای 6 ، به چند دسته تقسیم می شوند که بعضی از آن ها بطور کامل در تضاد با یکدیگر قرار دارند، بطور مثال: بعضی شایعات اشاره می کنند که بازی تنها یک شخصیت قابل بازی خواهد داشت و دسته دیگری از شایعات بیان می کنند که بازی 3 تا 4 شخصیت اصلی قابل بازی دارد.یکی از شایعات که در سال 2020 در رددیت منتشر شد و بازخورد های فراوانی داشت ، به این شکل بود که : بازی GTA 6 بر یک شخصیت اصلی به نام ریکاردو و یک شخصیت فرعی به نام کی سی متمرکز است و در دهه ی 70 تا 80 میلادی جریان خواهد داشت. ریکاردو در اوایل بازی یک قاچاقچی خرده پای مواد مخدر است که کار قاچاق کوکائئین را در وایس سیتی و بعضی کشور های آمریکای جنوبی انجام می دهد.داستان بازی به شکلی پیش می رود که ریکاردو با برخی از بزرگترین روسای باند های مواد مخدر آشنا می شود و قصد دارد تا به یک قاچاقچی مواد مخدر بزرگ تبدیل شود. شایعه جالب دیگری که معروف شده بود اشاره می کرد که بازی 4 شخصیت اصلی ، یعنی دو پلیس و دو خلاف کار خواهد داشت و داستان این افراد در جایی به هم می رسد.

پلتفرم های مقصد جی تی ای 6

تقریبا می توان مطمئن بود که مانند هر جی تی ای دیگری ، GTA VI برای تمام کنسول های نسل حاضر، یعنی پلی استیشن 5 و اکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد. همچنین می توان کاملا مطمئن بود که به هر حال بازی جی تی ای 6 برای پی سی هم منتشر خواهد شد، اما احتمال زیادی وجود دارد که جی تی ای وی آی ، مانند جی تی ای 4 و جی تی ای 5 با تاخیر برای رایانه های شخصی منتشر شود.البته تجربه نشان داده است میزان بهبودی که در نسخه رایانه شخصی بازی های راکستار شاهد آن ها هستیم، ارزش این تاخیر را دارند.

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به اخبار جدید منتشر شده از جی تی ای وی آی (GTA VI) چیست؟

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 3.6]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود