تریلر جدید بازی ایرانی Xgun نقشه ها و گرافیک بالای بازی را نشان می دهد

946

بازی ایکس گان (Xgun) را به جرات می توان مورد انتظارترین بازی ایرانی دانست که سازندگان آن، یعنی عوامل استودیو مستقل فینکس گیمز (Phoenix Games)، قول یک عنوان فوق العاده و رقیب جدی برای زولا (Zula) را داده است. یکی از مواردی که باعث شده است این بازی مورد انتظار خیلی از گیمرهای ایرانی باشد، بدون شک پی تو وین (Pay To Win) نبودن آن است که البته تا انتشار بازی زمان نسبتا زیادی باقی مانده است و این مورد را فعلا نمی توان ملاک قرار داد. اما به هرحال از صحبت های بابک میرزایی و انتشار تصاویر مختلف از محیط بازی مشخص است که این بلندپروازی ها در حد حرف نیست و آنها تلاش زیادی را برای به موفقیت رساندن بازی و در نهایت استقبال گیمرها می کنند.

روز قبل ویدیویی در صفحه یوتیوب و تحت عنوان پیش نمایش تریلر بازی xGun منتشر شد که در ادامه می توانید این ویدیوی 1 دقیقه ای را تماشا کنید.

تریلر جدید ایکس گان، نقشه ها و سطح گرافیک بازی را نشان می دهد

در این تریلر به خوبی بخشی از نقشه های مختلف بازی نمایش داده شده است؛ همچنین نورپردازی و گرافیک بالای بافت های بازی از نکات قابل توجه این بازی است و در صورتی که نتیجه نهایی در سطح همین ویدیو باشد، باید انتظار استقبال بی نظیر گیمرها از این بازی باشیم.

این بازی در چه تاریخی منتشر می شود؟

متاسفانه هنوز تاریخ انتشار دقیقی در رابطه با عرضه رسمی بازی منتشر نشده است اما انتظار می رود طی ماه های آینده نسخه بتای بازی در دسترس همگان قرار گیرد. در نسخه بتا امکان دیده شدن باگ ها و مشکلات فنی بسیار زیاد است و این یک اتفاق عادی محسوب می شود و بدون شک ملاک قرار دادن نسخه بتا، جهت ارزیابی کیفیت بازی اقدام صحیحی نیست.

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را در رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به این بازی چیست و تاکنون چقدر در رابطه با این بازی شنیده اید؟

منبع: سایت پلی مگ

2 دیدگاه
  1. رضا می گوید

    واقعا خوبه که همچین استعداد هایی داریم تو کشورمون من مصاحبه های قبلی رو خوندم پیجشون رو هم دیدم و فک نمیکنم سن زیادی داشته باشن سازنده بازی البته هنوز برام سواله سنشون؟
    با این سن پایین با این تحریما واقعا زدن همچین حرکتی خیلی حرف بزرگیه امیدوارم موفق باشن هرجا هستن و یه بازی خوب ببینیم بعد از چندوقت.

    1. admin می گوید

      سلام رضا جان؛ اگر اشتباه نکنم توی مصاحبه سنشون رو اعلام کردند

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود