نقدها و نمرات بازی The Last of Us Part II منتشر شد | خودنمایی و تکرار شاهکار

نمره نهایی بازی The Last of Us: Part 2 در وبسایت متاکریتیک (Metacritic)

0 1,236

متای The Last of Us: Part 2 مشخص شد

بررسی نقدها و نمرات بازی The Last of Us Part II: حدود شش سال از اولین ماجراجویی الی و جوئل در ایالات متحده آمریکا و دنیای  آخرالزمانی، پر شده از زامبی ها و آدم های بدی که اگر بد نباشند زنده نمی مانند می گذرد. بازی The Last of Us Part II دقیقا سال های بعد از اتفاقات نسخه اول را نشان می دهد و آنطور که از تریلرها و گیم پلی های منتشر شده پیداست، گیمرها به مراتب با دنیای ترسناک و بدتری نسبت به نسخه اول روبرو هستند؛ این می تواند به معنای چندین برابر شدن هیجان بازی، نسبت به نسخه اول هم نیز باشد.

طبق قرار قبلی سونی، قرار بود که چند روز قبل از انتشار رسمی و جهانی این بازی، نقدها و نمرات آن نیز منتشر شود و احتمالا شما هم اینجا هستید تا نقدها و متای The Last of Us: Part 2 را بخوانید و ببینید؛
تا انتها با سایت پلی مگ همراه باشید تا به بررسی نقدها و نمرات Tlou 2 بپردازیم 🙂

بررسی نظرات و نمره سایت های مختلف راجع به بازی Tlou 2

ما همیشه در بررسی نقدها و نمرات بازی های معمولی به بررسی سه عدد از نقدها به همراه نمره آنها می پردازیم؛ اما برای بازی های معروف و بزرگی مثل همین بازی یا سایر بازی ها، سعی می کنیم تعداد بیشتری را مورد بررسی قرار دهیم. در همین حد بگویم که 99 درصد نقدها به تمجید از بازی پرداخته اند و از لحاظ فنی و داستانی یک شاهکار به تمام معناست؛ درست مثل نسخه اول …
جالب است بدانید تا این لحظه کمترین نمره ای که ثبت شده است 70 می باشد!

برای دیدن متای The Last of Us: Part 2 همراه پلی مگ باشید.

سایت SpazioGames

نمره داده شده: 100 از 100 (کامل)

بازی The Last of Us 2 یک داستان تلخ و ویرانگر از آخرالزمان و جنگ انسان ها برای بقا است. این بازی بهترین بازی سال نیست بلکه بهترین بازی نسل است.

سایت IGN

نمره داده شده: 100 از 100 (کامل)

The Last of Us Part II یک شاهکار به تمام معنا و تکامل یافته از لحاظ گیم پلی، سینماتیک ها، خط داستانی و روایت داستان و علی الخصوص جهان غنی است.

سایت Game Informer

نمره داده شده: 100 از 100 (کامل)

Tlou 2 بازی است که با هر تغییر در داستان خود، من را از درون به طور کلی متحول می کرد.

سایت Truested Reviews

نمره داده شده: 100 از 100 (کامل)

بازی The Last of Us 2 یک عنوان خیلی خیلی خارق العاده برای پلی استیشن 4 (و طبیعتا پلی استیشن 5) است و بدون شک تا این لحظه بهترین بازی است که توسط ناتی داگ (Naughty Dog) ساخته شده است.

سایت GamesRadar+

نمره داده شده: 100 از 100 (کامل)

عملکرد این بازی روی کنسول نسل هشتمی پی اس فور بسیار قابل توجه و فوق العاده است و بلندپروازی آن چیزی فراتر از انتظارات و تصوراتمان بود.

سایت JeuxActu

نمره داده شده: 100 از 100 (کامل)

این بازی برای من یک شاهکار تمام به معنا با عملکردی غیرقابل باور است؛ چرا که از هر لحاظ نسبت به نسخه اول خود پیشرفت و جهش داشته است.

سایت Digital Trends

نمره داده شده: 100 از 100 (کامل)

بازی The Last of Us Part II به بهترین شکل ممکن شما را در داستان قرار می دهد و با پیچیدگی ها و اتفاقات غیرمنتظره شما را میخکوب می کند. سطح داستان، گیم پلی، جهان و گرافیک آن، کیفیت بالا و متفاوت بودن از سایر بازی ها را نشان می دهد.

سایت GamesSpot

نمره داده شده: 80 از 100

الی در این نسخه همانند نسخه قبلی یک شخصیت بسیار عجیب و غیرقابل پیشبینی به همراه ظرافت دارد که همین ها باعث می شود تا گاهی اوقات به دلیل کارهایی که می کند به دوستان و آشنایان خود آسیب بزند و همه اینها به خصلت خودخواهانه وی برمی گردد. صحنه ها و اتفاقات در بازی وجود دارند که عمیقا شما را از درون نابود می کنند. اما وقتی دقت بیشتری به خرج می دهم و درست بازی را از اول بررسی می کنم، می بینیم که همین ویرانگری ها و غمگین بودن آن باعث شده است تا این بازی به یک شاهکار به تمام معنا تبدیل شود. اما شخصا دوست نداشتم خیلی از اتفاقات درون بازی رخ دهد، اما به هرحال این ویرانی و خرابی بسیار زیباست.

نقدها و نمرات بازی The Last of Us Part II

متای The Last of Us 2 تا این لحظه (با 76 نقد ثبت شده)

این بازی در 30 خرداد 1399 به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 (PS4) عرضه می شود اما هنوز مشخص نیست که آیا همزمان با عرضه پلی استیشن 5 (PS5)، برای کنسول نسل نهمی عرضه می شود یا خیر.
لازم به ذکر است در صورت بروزرسانی متای The Last of Us: Part 2 آن را بروزرسانی خواهیم کرد.

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را در رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به نقدها و نمرات بازی The Last of Us Part II چیست و آن را چطور ارزیابی می کنید؟
همچنین نظرات خود را نسبت به این بازی بگویید؛

منبع: سایت پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود