نقدها و نمرات بازی Planet Zoo منتشر شد | مدیریت حیوانات

متاکریتیک Planet Zoo در وبسایت Metacritic معلوم شد

0 257

متای Planet Zoo معلوم شد

نقدها و نمرات بازی Planet Zoo: ساعاتی پیش عنوان استراتژیک و جذاب Planet Zoo، توسط استودیو Frontier Developments منتشر شد و به همین مناسبت نقدها و نمرات آن از سوی وبسایت های معروف منتشر شد. اگر اهل بازی های استراتژیک باشید، حتما می دانید که تعداد بازی های استراتژیک باغ وحش محور انگشت شمار است. شاید در نگاه اول این نوع بازی ها کمی کسل کننده به نظر برسد، اما قول می دهم وقتی که وارد فضای آنها شوید، به طور کلی نظرتان تغییر کند. به نظر می رسد بازی Planet Zoo نیز از همین دسته از بازی ها باشد، چرا که تا همین لحظه نمرات و یوزراسکور خوبی را از سوی منتقدان و کاربران دریافت کرده است.
در ادامه متای Planet Zoo را به همراه نقدهای آن بخوانید.

نظر و نمرات وبسایت های مختلف، راجع به Planet Zoo

لازم به ذکر است ما تنها به چند تا از نقدها می پردازیم و لیستی که در ادامه مشاهده
می کنید،  ترتیب بندی خاصی ندارد.
همچنین این بازی تنها برای رایانه های شخصی (PC) منتشر شده است و به همین دلیل نمره ها و نقدهایی را که مشاهده می کنید، مخصوص همین پلتفرم می باشد.
احتمالا طی ساعات آینده، متای Planet Zoo دستخوش تغییراتی شود.

وبسایت GamningTrend

نمره داده شده: 90 از 100

بدون شک بازی Planet Zoo بهترین اثریست که تاکنون توسط استودیو Frontier Developments ساخته شده است. شما در این بازی حیوانات وحشی بسیار زیادی را در اختیار دارید که می توانید سطحشان را بالا ببرید، جالب است بدانید تمام اینها به شما بستگی دارد. علی رغم باگ های اذیت کننده ای که در Planet Zoo وجود دارد، اما ما با یک شبیه ساز مدیریت باغ وحش بسیار فوق العاده روبرو هستیم. شخصا ساعت ها از تجربه این عنوان استراتژیک و شبیه سازی لذت بردم.

وبسایت Destructoid

نمره داده شده: 85 از 100

با وجود باگ ها و مشکلات گرافیکی و طراحی المان های بازی Planet Zoo، شخصا این عنوان را بسیار دوست دارم. این بازی مرا یاد Planet Coaster می اندازد. فکر می کنم استودیوی Frontier Developments در آینده ای نه چندان دور، بسته های الحاقی (DLC) متنوعی را برای این بازی طراحی و منتشر کند. به هرحال کسان زیادی همانند من منتظر عرضه چنین بازی بودند که پس از عرضه این عنوان بسیار خوشحال شدم.

وبسایت Pc Gamer

نمره داده شده: 75 از 100

بدون شک Planet Zoo جزو برترین عناوین در سبک خودش (مدیریت منابع) محسوب می شود و استودیوی Frontier Developments مثل همیشه یک عنوان خوب را در سبک مذکور روانه بازار کرد.

نقدها و نمرات بازی Planet Zoo در رایانه های شخصی (PC)

متای Planet Zoo در رایانه های شخصی (PC)
متای Planet Zoo در رایانه های شخصی (PC)

همانطور که گفته شد، احتمالا متای Planet Zoo دچار تغییراتی شود.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید!

نظرات خود را نسبت به نقدها و نمرات بازی Planet Zoo با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود