لیگ های Overwatch به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شدند

0 88

در تازه ترین خبر از لیگ جهانی اورواچ، به دلیل شیوع کرونا این مسابقات لغو شدند. همانطور که مطلع هستید، روز به روز اوضاع جهانی کروناویروس (Coronavirus) بدتر از قبل می شود، به طوری که به بازی های ویدیویی که یک سرگرمی محسوب می شوند نیز رخنه کرده است. متاسفانه این اولین بار نیست که مسابقات یک بازی ویدیویی به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده است، به طوری که مدتی قبل مسابقات پابجی موبایل (Pubg Mobile) در تایلند، مسابقات کانتر استرایک گلوبال آفنسیو (Counter Strike Global Offensive) در ایتالیا و چند بازی مطرح دیگر در کشورهای مختلف که خطر کرونا آنجا را تحدید می کند، به طور کامل کنسل شدند و به مدت زمان دیگری موکول شدند.
در ادامه بیشتر راجع به کنسل شدن لیگ اورواچ صحبت می کنیم.

لیگ جهانی Overwatch در کدام کشورها لغو شده است؟

چند هفته قبل، همزمان با مشاهده شدن جدی کرونا در ووهان چین، لیگ اورواچ در کشور چین کنسل شد و در تازه ترین اقدام از دیگر کشور شرقی، یعنی کره جنوبی که آنها هم به طور جدی درحال مبارزه با این ویروس هستند، شاهد کنسل شدن لیگ هستیم.
لیگ Overwatch در کشور کره جنوبی در هفته هفتم، هشتم و نهم قرار دارد.

علی رغم جدی شدن کروناویروس در ایران، اما گیمنت ها درحال فعالیت هستند!

متاسفانه ایران درحال حاضر در رتبه دوم تعداد مرگ و میر و مبتلاشدگان به این ویروس قرار دارد، اما می بینیم که گیمنت ها و مکان های شلوغ همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند. لطفا تا آنجایی که برایتان مقدور هست، از رفتن به این مکان ها خودداری نمایید.

 

از آخرین اخبار بازی در وبسایت پلی مگ مطلع شوید!

صحبتی با بازدیدکنندگان عزیز پلی مگ: لطفا از مراجعه به مکان های شلوغ مثل گیمنت ها جدا خودداری فرمایید و اگر هم مجبور به رفتن در این مدل مکان ها هستید، لطفا با ایمنی کامل مراجعه کنید، چرا که کروناویروس (CornaVirus) از آنچه که فکر می کنید به شما نزدیکتر است.
نظر شما نسبت به این خبر چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود