قسمت نهم فصل دهم سریال The Walking Dead منتشر شد

0 1,533

اپیزود 9 فصل 10 واکینگ دد منتشر شد

قسمت نهم فصل دهم سریال The Walking Dead: بالاخره بعد از مدت ها انتظار، بعد از قسمت 8 (قسمت آخر نیم فصل اول فصل دهم)، روز قبل اپیزود نهم از شبکه AMC پخش شد و به طور رسمی نیم فصل دوم سیزن 10 نیز آغاز شد. هدف از انتشار این خبر بیشتر اطلاع رسانی بود، تا به طرفدارانی که زمان آغاز نیم فصل دوم را فراموش کرده اند، تلنگری زده شود تا سریال محبوب و مورد علاقه خود را از دست ندهند. البته خیلی ها بعد از فصل نهم تماشای سریال را ول کرده اند، اما خب از همینجا شخصا اعلام می کنم که فصل دهم، ارزش تماشا را دارد.
در ادامه، در رابطه با اپیزود 9 فصل 10 واکینگ دد صحبت خواهیم کرد.

قسمت 9 از فصل 10 را چطور تماشا کنیم؟

لازم به ذکر است بعد از پخش رسمی سریال از شبکه AMC، تمامی وبسایت ها، اقدام به زیرنویس کردن و به اشتراک گذاشتن این فیلم کرده اند و اگر شما هم از آن دسته از طرفدارانی هستید که هنوز موفق به تماشای این قسمت نشده اید و یا فراموش کرده بودید، با یک سرچ ساده در گوگل، قادر خواهید بود تا قست جدید را دانلود نمایید.
همچنین قسمت دهم فصل دهم، هفته بعدی پخش می شود.

قسمت نهم فصل دهم سریال The Walking Dead با واکنش مثبت روبرو شد

با نیم نگاهی به سایت های کاربر محور فیلم و سریالی و شبکه های اجتماعی منتسب به طرفداران سریال واکینگ دد، می توان فهمید که این قسمت با واکنش بسیار عالی کاربران روبرو شده است. به طوری که قسمت دهم در وبسایت IMDB، نمره بسیار خوب 8.5 از 10 را کسب کرده است.
شخصا معتقدم که نیم فصل دوم به مراتب قوی تر از نیم فصل اول خواهد بود.

 

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به این قسمت چیست؟ آیا علاقمند هستید تا نقد و بررسی هر قسمت در وبسایت پلی مگ قرار بگیرد؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود