بسته الحاقی بازی Red Dead Redemption 2 به طور رسمی تکذیب شد

خبری بسیار بد برای طرفداران ...

0 429

DLC بازی رد دد 2 تکذیب شد

بسته الحاقی بازی Red Dead Redemption 2: همه با سیاست و اخلاقیات شرکت راک استار (Rockstar) آشنایی داریم و می دانیم که آنها همیشه روی حرفشان پافشاری می کنند. شاید راک استار تنها شرکتی در صنعت گیم باشد که پیش از انتشار بازی، همه طرفداران از بابت کیفیت آن بازی خیالشان راحت است، این را می توان در سری بازی Grand Theft Auto (GTA) یا همین بازی Red Dead Redemption دید. تا چند روز قبل شایعاتی مبنی بر انتشار یک بسته الحاقی (DLC) جدید با محوریت اضافه شدن شخصیت و داستان جدید به بازی رد دد 2 (Red Dead Redemption 2) وجود داشت و گفته می شد که راک استار (Rockstar) هفته بعد خبر را به طور رسمی اعلام می کند. هفته بعد فرا رسید و راک استار رسما انتشار DLC بازی رد دد 2 را با مصاحبه با یکی از سایت های معروف تکذیب کرد.
جزئیات بیشتر از DLC بازی رد دد 2 در ادامه …

داستان انتشار بسته الحاقی (DLC) جدید برای بازی Red Dead 2 از کجا شروع شد؟

از زمانی که شرکت راک استار (Rockstar) وجود داشته، اسپویلرها و کسانی که اطلاعات را در ردیت و توییتر لو می دادند هم وجود داشته است. به طور مثال قبل از اینکه بازی Red Dead Redemption 2 به طور رسمی توسط خود راک استار معرفی شود، اسپویلرها تاریخ احتمالی را لو دادند که در نهایت درست از آب در آمد.
DLC بازی رد دد 2 هم از این قاعده مستثنی نبود و روال به همین شکل بود.

دلیل ساخته نشدن بسته الحاقی بازی Red Dead Redemption 2 چیست؟

راک استار (Rockstar) همیشه عادت دارد که یک بازی را با داستان بسیار خارق العاده بسازد تا از آن بتواند سالیان سال سود کند، دقیقا مثل بازی Grand Theft Auto V (GTA V). راک استار قصد دارد تا بخش آنلاین رد دد 2 را گسترش دهد و از آن سالیان سال پشتیبانی کند و همانطور که می دانید این بخش هنوز در فاز بتا (Beta) قرار دارد و طبیعیست که حداقل فعلا خبری از بسته الحاقی نباشد.
ممکن است در آینده همه چیز فرق کند و …

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

بدون شک رد شدن ساخت DLC بازی رد دد 2 باعث ناراحتی طرفداران شده است.
اما راک استار (Rockstar) از پافشاری روی سیاست های خود دست بر نمی دارد …
نظر شما نسبت به ساخته نشدن DLC بازی رد دد 2 چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود