رسمی: مراسم E3 2020 لغو شد | کرونا به گیم هم رحم نکرد!

آیا E3 2020 برگزار می شود؟

0 40

کوروناویروس، جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است

متاسفانه چند وقتی می شود که اوضاع نه در یک نقطه، بلکه در تمامی نقاط کره زمین خوب پیش نمی رود و هر روز در اخبارها می شنویم که افراد زیادی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند. متاسفانه درحال حاضر دارویی برای مقابله با این ویروس کشف نشده است و درحالی که مردم دست به خودقرنطینگی زده اند، نیاز به سرگرمی دارند. گیمرها، فارغ از رنگ و زبان، منتظر آغاز مراسم E3 2020 بودند تا حداقل برای چند ساعتی هم که می شود، فارغ از هر افکار منفی، به تماشای استودیوها و ویدیوهای بازی های محبوب و مورد انتظار خود بنشینند. اما متاسفانه دقایقی قبل اخباری منتشر شد که به نظر می رسد کرونا به بازی های ویدیویی نیز رخنه کرده است.
در ادامه بیشتر راجع به لغو شدن مراسم E3 2020 صحبت خواهیم کرد.

مراسم E3 لغو شده است یا اینکه زمان برگزاری آن عقب افتاده است؟

همانطور که می دانید، روزنامه نگاران، بازی سازان، رسانه ها و … چند روز قبل از برگزار شدن مراسم، هتل رزرو می کنند، به معنای دیگر وقتی یک استودیو دست به معرفی بازی جدید یا ویدیوهای جدید می زند، نشان می دهد که برنامه ریزی ها از چند ماه قبل به طور دقیق انجام شده است. درحال حاضر تمام این برنامه ریزی ها بهم ریخته است و با توجه به اینکه اوضاع کرونا و شیوع آن روز به روز بدتر از قبل می شود، باید انتظار عدم برگزاری E3 را در سال 2020 داشته باشیم.

کنسل شدن E3 2020 با توجه به ازدحام جمعیت و بازدیدکنندگان بسیار زیاد، معقولانه است.
کنسل شدن E3 2020 با توجه به ازدحام جمعیت و بازدیدکنندگان بسیار زیاد، معقولانه است.

مسئولین برگزارکننده E3 2020 به فکر یک راه حل صحیح و مجازی هستند

با توجه به اینکه E3 نقش مهمی را در اخبار بازی های دنیای گیم ایفا می کند و بازی سازان و شرکت ها و استودیوها این مراسم را فرصتی مناسب، برای بازاریابی عناوین خود می دانند، مراسم برگزارکننده E3 2020 در فکر این هستند تا E3 2020 را به صورت مجازی برزار کنند.
بدون شک یکی از عناصری که E3 ها را جذاب می کند، حضور تماشاگران است، اما با شرایط فعلی، چاره ای یست.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید!

نظر شما نسبت به لغو شدن مراسم E3 2020 چیست؟
اگر این مراسم کنسل نمی شد، انتظار معرفی چه عناوینی را داشتید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود