آیا بازی New World بهینه و بدون باگ یا مشکل است؟

0 273

درحال حاضر بازی نیو ورلد چه مشکلاتی دارد؟

قبل از اینکه به این سوال پاسخ دهم، توجه داشته باشید که تمام مشکلات ذکر شده در این خبر مربوط به تاریخ این لحظه، یعنی 2 آبان 1400 (24 اکتبر 2021) می باشد و ممکن است هر روز و ماه و سالی که از این مقاله می گذرد، آپدیت بهینه ساز منتشر شده باشد و بعضی از مشکلات و یا حتی تمام آنها برطرف شده باشند؛ پس اگر قصد خرید بازی نیو ورلد را دارید، این نکته را در نظر بگیرید.

متاسفانه علی رغم استقبال بی نظیری که از بازی جدید آمازون، یعنی نیو ورلد (New World) شد، اما به هیچ عنوان عملکرد خوبی در بحث فنی و بهینه بودن بازی نداشت، به طوریکه شما روی کارت های گرافیکی قوی و به اصطلاح غول گیمینگ، مثل RTX 3080 و RTX 3090، فریم ریت مناسبی دریافت نخواهید کرد و این مورد در سیستم های میان رده بیشتر قابل لمس است. فارغ از اینها، بزرگ ترین مشکلی که باعث عصبانیت جامعه گیمر از این بازی شده است، مشکلات این بازی با کارت های گرافیک قدرتمند است و اخیرا گزارش های زیادی مبنی بر سوختن و از کار افتادن کارت های گرافیک پس از تجربه New World در شبکه های اجتماعی مختلف داغ شده است. پس به معنای دیگر درحال حاضر نیو ورلد به هیچ عنوان بهینه نیست و عملکرد افتضاحی در این زمینه داشته است.

در ادامه می خواهیم ببینیم مشکلات بازی New World (باگ ها و مشکلات فنی + بهینه نبودن) در چه تاریخی رفع می شوند.
تا انتها با سایت پلی مگ همراه باشید.

مشکلات بازی New World چه زمانی حل می شوند؟

متاسفانه تا این لحظه هیچ واکنش رسمی از سوی دابل هلیکس و یا استودیو های آمازون در رابطه با مشکلات فنی بازی منتشر نشده است، اما قطعا به فکر حل و رفع باگ ها و موارد ذکر شده است. اگر چه تا حدودی برخی از مشکلات مثل دریافت فریم ریت پایین در زمان عرضه اکثر بازی های آنلاین و حتی استوری مود رخ می دهد، علی الخصوص در بازی های جهان باز / اوپن ورلد (Open World)؛ بازی New World نیز از این قاعده مستثنی نیست و اگر مشکلات بزرگی مثل سوختن کارت های گرافیک را حل نکند، به همان سرعتی که محبوب شد، از چشم ها میافتد.

آیا برای شما تجربه مشابه مثل خراب شدن - سوختن - از کار افتادن کارت گرافیک پس از تجربه بازی نیو ورلد اتفاق افتاده است؟
آیا برای شما تجربه مشابه مثل خراب شدن – سوختن – از کار افتادن کارت گرافیک پس از تجربه بازی نیو ورلد اتفاق افتاده است؟

با توجه به موارد ذکر شده در رابطه با مشکلات بازی نیو ورلد، آیا این بازی ارزش خرید دارد؟

احتمالا خیلی از شما عزیزان پس از خواندن این مقاله شدیدا نظر خود را نسبت به آن تغییر داده اید و حتی اگر قصد خرید داشته باشید، قید خرید آن را زده اید. لازم به ذکر است درحال حاضر استودیو گیمینگ آمازون شدیدا روی حل مشکلات آن کار می کند و مشکلات ذکر شده و فقط برای یک سری از کارت های گرافیک به خصوص است و اگر قصد خرید بازی New World از استیم را دارید و کارت گرافیک شما RTX 3090 و یا کارت های گرافیک ذکر شده در شبکه های اجتماعی نیست، حتما این بازی را خریداری کنید و فرصت تجربه آن را از دست ندهید!

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

آیا شما قصد خرید بازی New World را دارید یا اینکه قبلا آن را تهیه کرده اید؟
نظر شما نسبت به این بازی چیست؟ آیا تابحال با باگ های اینچنینی روبرو شده اید؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 4.5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود