آیا کراس آور Squid Game و بازی فورتنایت حقیقت دارد؟

0 713

هر چقدر هم که انتقادات بزرگ و کوچکی به کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) وارد باشد، اما باید قبول کنیم که این کمپانی از لحاظ بازاریابی و چند برابر کردن سود تجاری، بین سایر کمپانی ها حرف اول را می زند، حتی اگر از اقدامات این کمپانی رضایت ندارید و به معنای دیگر برایتان خوشایند نیست، باید این موضوع را قبول کنید. در دو سال اخیر هر فیلم، سریال، بازی، کارتون و انیمیشنی که به محبوبیت و معروفیت رسیده اند، حداقل یک بار به صورت کراس آور و ایونت / رویداد در بازی فورتنایت حضور داشته اند. به تازگی شایعات مرتبط با کراس آور بین Squid Game و Fortnite داغ شده است و به همین بهانه قصد داریم ببینیم منبع این خبر کجا هست و چه تاثیراتی روی سیزن پیش رو خواهد گذاشت.

در ادامه می توانید جزئیات بیشتری را بخوانید.
لطفا تا انتها با سایت پلی مگ همراه باشید.

آیا رویداد های مرتبط با سریال اسکوئید گیم / بازی مرکب در بازی Fortnite تایید شده اند؟

لیکر های معروف در توییتر و ردیت مدعی شده اند که در فصل نهم از چپتر 2 بازی فورتنایت، شاید ایونت ها و رویداد های مرتبط با سریال اسکوئید گیم خواهیم بود. ضمن اینکه یک بخش محدود نیز به عنوان مود به بازی فورتنایت که متشکل از چندین مینی گیم مرگبار، شامل دو گروه بازیکن و محافظ است اضافه خواهد شد. همچنین به مدت محدود آیتم شاپ نیز به رنگ و تم Squid Game در خواهد آمد.

اگر قرار باشد چنین اتفاقی رخ دهد، می توان تغییر برنامه های اپیک گیمز برای سیزن 9 از Chapter 2 بازی Fortnite را قطعی دانست، چرا که قبلا گفته می شد محوریت کلی سیزن پیش رو، در رابطه با انیمه ها خواهد بود. در صورت انتشار جزئیات جدید تر، این محتوا بروزرسانی می شود.

 

 

 

 

 

خرید بتل پس فورتنایت یا خرید ویباکس فورتنایت یا خرید استارتر پک فورتنایت و سایر محصولات فورتنایت از فروشگاه پلی مگ روی متن های رنگی کلیک کنید

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به کراس آور احتمالی بین اسکوئید گیم (Squid Game) یا همان بازی مرکب با بازی فورتنایت (Fortnite) چیست؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 4.4]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود