همه چیز درباره بازی New World | تاریخ انتشار + سبک + داستان

0 4,135

New World بازی جدیدی است که در سبک MMO توسط شرکت Amazon در حال ساخت است. این بازی بنظر میرسد که یکی از بهترین بازی های سبک MMO باشد با توجه به این که ما در چند سال اخیر شاهد ساخته نشدن و قول های الکی درباره ایده های بزرگی که دارند و در نتیجه بالا کشیدن پول های مردم برای ساخت بازی های زیادی در این سبک بودیم. و حالا که این بازی دارد به اتمام نسخه beta خود میرسد ما اطلاعات خوبی درباره این بازی MMO داریم مانند جادو، مدل مبارزه، ساختمان ها و قلعه ها، قسمت بندی منطقه ها و …. چجوری هستند و کار میکنند. حالا شما هم میتوانید در Open Beta بعدی این بازی را تجربه کنید. در  ادامه ما تمام اطلاعاتی که مهم بوده است را برای شما جمع آوری کرده ایم.

در ادامه اطلاعات بیشتری از بازی نیو ورلد (New World) مثل تاریخ انتشار + سبک و … در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.
تا انتها با سایت پلی مگ همراه باشید.

هر آنچه که باید در رابطه با بازی نیو ورلد بدانید

تاریخ انتشار بازی New World

طبق گفته های رسمی این شرکت در تاریخ 2021 Sep 28 ( 6 مهر 1400 ) برای پی سی (PC) منتشر خواهد شد.
این بازی 3 بار تا کنون تاخیر داشته یکی در شهریور 1399 و بهار 1400 و مهر 1400 ولی مهم این است که بازی نسخه کامل خود را در هفته آینده انتشار خواهد کرد.

لازم به ذکر است که بازی نیو ورلد منتشر شده است و لطفا جهت خرید بازی NEW WORLD برای کامپیوتر روی متن قرمز کلیک فرمایید (برای تمامی ریجن های استیم).

داستان New World چیست؟

شما خود را در ساحل جزیره Aeternum  پیدا میکنید. جزیره افسانه ایی که جادویی به اسم Azoth که هم قدرت میدهد و هم خراب میکند. پس یک جزیره ایی است که هم جادو دارد و هم هیولا.

داستان بازی نیو ورلد (New World) درباره چیست؟
داستان بازی نیو ورلد (New World) درباره چیست؟

انجا ویرانه هایی پیدا میشود که توسط تمدن باستانی ساخته شده است. موجودات طبیعی که توسط جادو قوی و ساخته شده اند، و موجودات افسانه ایی دیگر پیدا میشود که بجنگید. البته داستانی بیشتر از این که به نظر می اید دارد و حتی راز های زیادی که باید گیمرها پیدا کنند. حتی این بازی ویلن خودش را دارد به اسم ایزابلا Isabella که شما میتوانید در اخر تریلر رسمی این بازی ببینید.

بازی نیو ورلد چه نوع از MMO است؟

مناطقی برای PvP وجود دارد که پلیر ها میتوانند همدیگر را به چالش بکشند، ولی این تنها چیزی نیست که این بازی از پلیرها بخواهد شما اگر بخواهید میتوانید تمام مدت خود را برای کشتن موجودات افسانه ایی این بازی بگذارید و لول (Level) خود را بالا ببرید و حتی برای خود زره و اسلحه های جدید بسازید یا پیدا کنید. شما میتوانید یک گروه بسازید و به جنگ غول های این بازی بروید. این بازی به صورت Open-world است یعنی شما میتوانید مکان جدید پیدا کنید و هیچ کس جلوی شما را نگرفته شاید شما چیزی پیدا کردید که هیچ کس حتی تابحال به چشم خود ندیده است.

سبک بازی نیو ورلد (New World)
سبک بازی نیو ورلد (New World)

اگر شما هم بخواهید که مثل یک جنگ جو بقیه را به چالش بکشید خیلی راحت میتوانید PvP را فعال کنید و مبارزه را شروع کنید. بازی به سه بخش تقسیم میشه. اگر شما به وسیله کسی که در بخش دیگری بوده کشته شوید فقط کمی از جان وسایل شما کم میشود ولی اگر PvP شما فعال باشد باعث میشود که بیشتر و سریع تر لول (Level) و جایزه بگیرید.

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

 

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 3.2]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود