تصاویر شخصیت گاما در فصل دهم The Walking Dead منتشر شد

عکس های گاما با نقش آفرینی تورا برچ در فصل دهم مردگان متحرک منتشر شد؛

0 1,715

عکس های گاما فصل دهم The Walking Dead

تصاویر شخصیت گاما: اگر به خاطر داشته باشید در بررسی تریلر فصل دهم سریال The Walking Dead گفتیم که قرار است شخصیتی به نام گاما (با نقش آفرینی تورا برچ) اضافه شود و نقش بسیار مهمی را در داستان سریال ایفا کند. حال در تازه ترین خبر، سازندگان سریال The Walking Dead و شبکه‌ی AMC از تصاویر شخصیت گاما در فصل دهم سریال مردگان متحرک رونمایی کردند.
در ادامه عکس های گاما فصل دهم The Walking Dead را تماشا کنید؛

تصاویر تورا برچ (گاما) در فصل دهم سریال The Walking Dead

توضیحاتی در رابطه با بازیگران فصل جدید The Walking Dead

اگر اخبار سریال The Walking Dead را در وبسایت پلی مگ دنبال کرده باشید، حتما اطلاع دارید که دو بازیگر جدید در فصل دهم The Walking Dead اضافه خواهد شد که یکی از آنها تورا برچ (گاما) است که تصاویرش را همین الان تماشا کردید. حتما با دیدن تصاویر شخصیت گاما متوجه شدید که او یکی از اعضای گروه نجواگرایان (Whisprers) است. لازم به ذکر است که دیگر بازیگر جدید سریال یعنی کوین کارول در نقش یک بازمانده، به یکی از جوامع اضافه خواهد شد (البته شخصیت اصلی نخواهد بود). قرار است گاما یکی از دستیارهای ویژه آلفا باشد، دقیقا شبیه به بتا.

منبع: پلی مگ

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در پلی مگ مطلع شوید:

با توجه به عکس های گاما فصل دهم The Walking Dead می توان پیش‌بینی کرد که گاما شخصیتی جانی، داشته باشد. نظر خود را با ما در رابطه با تصاویر شخصیت گاما در فصل دهم سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) به اشتراک بگذارید.

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود