هشدار: آپدیت جدید بازی Minecraft ویروسی است!

0 958

علی رغم اینکه 11 سال از انتشار بازی ماینکرافت (Minecraft) می‌گذرد اما این بازی هر ساله با رشد عجیبی روبرو می شود و کاربران آن بسیار بیشتر می شوند. بدون شک پشتیبانی سازندگان بازی را به هیچ عنوان نمی توان نادیده گرفت، چرا که آنها سعی کرده اند تا با انتشار بروزرسانی های منطقی برای بازی، آن را از حالت یکنواخت خارج کنند و موارد جدیدی را جهت جهان گردی پلیرهای آن اضافه کنند. اما موردی که شاید برایتان جالب باشد این است که هر زمان آپدیت رسمی جدیدی از این بازی منتشر می شود، نسخه های کپی شده آلوده به ویروس و تروجان آن نیز در سراسر اینترنت پخش می شوند که باعث نابود شدن پی سی / کامپیوتر یا لپ تاپ شما می شوند.

در ادامه اطلاعات مهمی راجع به ویروس جدید بازی Minecraft (آلوده تروجان) را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

قضیه ویروسی بودن (آلوده به تروجان) بروزرسانی جدید ماینکرافت چیست؟

لازم به ذکر است که این قضیه فقط مربوط به آپدیت یا بروزرسانی جدید این بازی نیست، بلکه از مدت ها قبل این اتفاق درحال رخ دادن بوده است، به طوریکه رسانه معروف تک رادار در گزارشی اعلام کرد که از بین بازی های ویدیویی آلوده به ویروس تروجان در سطح اینترنت، 25 درصد گزارش کاربران مربوط به بازی Minecraft است. پس توجه داشته باشید که آپدیت های جدید و یا حتی فایل بازی را از سایت رسمی آن دانلود نمایید تا اتفاقات ناخوشایندی برای لپ تاپ یا کامپیوتر شما رخ ندهد.

همچنین بعد از دانلود نیز می توانید از طریق برنامه های مربوط به ویروس و تروجان نیز از سالم بودن فایل های بازی نیز اطمینان حاصل پیدا کنید.

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به ویروسی بودن بازی ماینکرافت (Minecraft) در سطح اینترنت چیست؟
آیا تابحال فایل آلوده آن را دانلود کرده اید؟ نظر شما نسبت به آن چیست؟

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 3.4]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود