نقدها و نمرات بازی Mortal Shell منتشر شد | دورتر از انتظارات

0 180

متای مورتال شل مشخص شد

نقدها و نمرات بازی Mortal Shell: زمانی که این بازی به صورت کامل تر و به همراه تریلر و تصاویر بیشتر معرفی شد، همگی منتظر یک شاهکار تمام عیار در حد و اندازه های سری Dark Souls بودند و حتی سازندگان آن در مصاحبه های مختلفی که با رسانه های گیم داشتند این موضوع را تایید کردند و مدعی شدند مورتال شل از لحاظ کیفیت کمی از سری سولز قوی تر خواهد بود؛ علی رغم اینکه متا یک معیار مناسب جهت اینکه بفهمیم آیا یک بازی ارزش تجربه کردن دارد یا اصلا کیفیت مناسبی دارد حساب نمی شود، اما ساعاتی قبل نقدها و نمرات این بازی در وبسایت متاکریتیک (Metacritic) منتشر شد و هیچ یک از منتقدان این بازی را یک بازی خارق العاده حساب نمی کنند.

در ادامه می توانید نقدها و متای مورتال شل را بخوانید؛ تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

نظر و نمره سایت های مختلف راجع به بازی Mortal Shell

در ادامه قصد داریم به طور رندوم به بررسی سه عدد از نقدهای منتشر شده توسط رسانه های مختلف دنیای گیم بپردازیم تا حدودا بفهمیم نقاط قوت و ضعف این بازی در چه المان هایی است.

سایت Trusted Reviews

نمره داده شده: 90 از 100

بازی مورتال شل یکی از سورپرایزهای بزرگ در سال جاری محسوب می شود. ماجراجویی در یک دنیای بسیار عجیب و فانتزی که واقعا ارزش وقت گذراندن در آن دارد؛ به طور کلی این بازی الهام زیادی از دو عنوان بسیار محبوب طرفداران سری بازی هاردکور یعنی Dark Souls و Bloodborne داشته است. المان های این بازی کمی پیشرفته تر از نسخه کلاسیک دو عنوان نام برده است و به نظر می رسد Cold Symmetry می تواند اتفاقات خوبی را در نسل پیش رو برای گیمرها رقم بزند.

سایت Wccftech

نمره داده شده: 77 از 100

این بازی بیشتر در خط بازی Sekiro: Shadows Die Twice بوده است و الهامات زیادی از آن گرفته است، با این تفاوت که المان های نقش آفرینی (RPG) و اکشن با آن ترکیب شده است.

سایت Gameblog.fr

نمره داده شده: 60 از 100

مورتال شل شباهت بسیار زیادی به سری سولز دارد و ایده های جذابی در این عنوان به کار گرفته شده است اما متاسفانه تجربه و ماجراجویی در آن فوق العاده و بدون نقص نیست.

نقدها و نمرات بازی Mortal Shell در رایانه های شخصی (PC)

متای مورتال شل در پی سی (PC)
متای مورتال شل در پی سی (PC)

نقدها و نمرات بازی Mortal Shell در پلی استیشن 4 (PS4)

متای مورتال شل در کنسول پی اس فور (PS4)
متای مورتال شل در کنسول پی اس فور (PS4)

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به نقدها و نمرات بازی Mortal Shell چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود