نقدها و نمرات بازی FIFA 23 | خارج از انتظارات

0 5,583

متای بازی فیفا 23 مشخص شد

بالاخره بعد از مدت ها انتظار، بازی FIFA 23 امروز رسما منتشر شد و خیلی ها مثل من علاقمند هستند تا قبل از خرید بازی، بدانند که نسخه جدید چه عملکردی داشته است. لازم به ذکر است که از مدت ها قبل الکترونیک آرتز (EA) وعده های بزرگی را بابت این بازی داده بود، همچنین تولیدکننگان محتوای گیمینگ معروف و منتقدین حتی قبل از عرضه بتا نیز به نسخه بازی دسترسی داشتند و تعریف و تمجیدهای فراوانی از آن کردند. فارغ از اینها، نقدها و نمرات منتشر شده از بازی فیفا 23 نشان می دهد که آنطور که باید و شاید عملکرد نسخه جدید و نسل نهمی فوق العاده نبوده است و خیلی از ضعف ها هنوز هم وجود دارند. به همین بهانه سه عدد از نقدهای مهمی که با بازخورد کاربران روبرو شده اند را با شما به اشتراک میگذاریم.

در ادامه به بررسی نقدها و نمرات بازی FIFA 23 می پردازیم؛ با سایت پلی مگ همراه باشید.

نظر و نمره سایت های مختلف راجع به بازی فیفا 23

سایت Daily Star

نمره داده شده: 100 از 100

این یک پک کامل و یک بازی کامل فوتبالی است، یعنی هر چیزی که از این بازی می خواهید! طرفداران سری فیفا از دیدن نماد کنسول غمگین خواهند شد، اما با توجه به پتانسیل هایی که این بازی از خود نشان داده است، در سال بعد ظاهر و چیزهای بهتری را الکترونیک آرتز به کاربران ارائه خواهد داد.

سایت Guardian

نمره داده شده: 80 از 100

درحال حاضر فیزیک و انیمیشن و هوش مصنوعی و سایر المان ها طوری کنار هم قرار گرفته اند که حتی مضحک ترین لحظات را لذت بخش می کنند (احتمالا منظور باگ های بازی است)؛ فیفا 23 کاری کرد که شما یک تجربه بسیار خوب از یک بازی ورزشی داشته باشید و حتی آن را به یک تجربه فراموش نشدنی و باورنکردنی تبدیل کند.

سایت IGN France

نمره داده شده: 60 از 100

پتانسیل های بازی فیفا 23 به صورت کامل نابود شده اند و این بازی از دست رفته است! پایه بازی بر اساس سرعت و عمق سریع آن است اما خطاها و برخورد بازیکنان هنوز خشنانه و بدون دلیل منطقی هستند! همچنین اضافه شدن شوت سنگین نیز یکی از بدی های این بازی است! همانطور که در اول مقاله گفته شد، این بازی برای سال های بعدی حرف های زیادی برای گفتن دارد!

 

 

با توجه به تعداد نقدها، این بازی بیشترین نمره را در کنسول پلی استیشن 5 با 23 نقد و نمره 78 از 100 کسب کرد.

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

آیا بازی FIFA 23 را تهیه کرده اید؟ نظر شما نسبت به عملکرد این بازی و پیشرفت آن نسبت به نسخه 22 چیست؟
لطفا نظرات خود را در رابطه با این بازی در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید 🙂

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود