نقدها و نمرات بازی FIFA 22 منتشر شد | همون همیشگی

0 852

متای بازی فیفا 22 مشخص شد

امروز، روز بسیار مهم و ویژه ای برای طرفداران سری بازی فیفا محسوب می شود، چرا که دقایقی قبل نقد ها و نمرات بازی FIFA 22 منتشر شدند. لازم به ذکر است که زمان عرضه این بازی برای پلتفرم های مختلف متفاوت است و شما می توانید با مراجعه به سایت الکترونیک آرتز (EA) و یا حتی متاکریتیک (Metacritic) زمان انتشار هر پلتفرم را مشاهده کنید. فارغ از اینها امروز به این دلیل مهم است که فیفا 22 اولین نسخه از این فرانچایز، در نسل نهم بازی های ویدیویی محسوب می شود و طبیعتا انتظاراتی که قبلا در هر نسخه جدید از این بازی وجود داشت، درحال حاضر و سال جاری، بسیار بیشتر شده است. نقد ها و نمرات منتشر شده از فیفا 22 ممکن است تا چند ساعت آینده دچار تغییرات شوند، پس متای فیفا 22 که در این مقاله قرار گرفته است را به تنهایی ملاک قرار ندهید.

در ادامه به بررسی نقدها و نمرات بازی FIFA 22 می پردازیم؛ با سایت پلی مگ همراه باشید.

نظر و نمره سایت های مختلف راجع به بازی فیفا 22

سایت God is Geek

نمره داده شده: 90 از 100

بازی FIFA 22 دچار تغییرات بسیار بزرگی در بخش گیم پلی و المان های مرتبط با آن شده است و آن را به بهترین نسخه از آن که تابحال دیده ام تبدیل کرده است.

سایت TrueGaming

نمره داده شده: 80 از 100

در بازی FIFA 22 یک سری تغییرات جزئی رخ داده است اما ما همچنان منتظر این هستیم تا الکترونیک آرتز (EA) تغییرات بزرگ و جسورانه ای در بازی خود ایجاد کند

سایت IGN Portugal

نمره داده شده: 70 از 100

بازی فیفا 22 عملکرد بسیار بهتری از 4 نسخه اخیر (4 سال اخیر) داشته است اما هنوز که هنوزه باز هم یک تجربه و عنوان ناقص محسوب می شود؛ سیستم هایپرموشن همیشه خوب و شایسته نیست، ضمن اینکه فیزیک توپ، گیم پلی کندتر (نسبت به نسخه های گذشته) بیشتر آن را شبیه به یک بازی شبیه سازی شده می کند (منظور منتقد در این قسمت این بوده است که هدف بازی فیفا هیچوقت شبیه سازی فوتبال نبوده است، بلکه هدف اصلی آن نزدیک کردن این فرانچایز به فوتبال واقع گرایانه و در عین حال فانتزی بوده است)

 

نقد ها و نمرات بازی FIFA 22 در کنسول پلی استیشن 5 (PS5)

متای بازی فیفا 22 در کنسول پلی استیشن 5 (PS5) / پی اس فایو
متای بازی فیفا 22 در کنسول پلی استیشن 5 (PS5) / پی اس فایو

نقد ها و نمرات بازی FIFA 22 در کنسول ایکس باکس سری ایکس (XBOX Series X)

متای بازی فیفا 22 در کنسول ایکس باکس سری ایکس (XBOX Series X)
متای بازی فیفا 22 در کنسول ایکس باکس سری ایکس (XBOX Series X)

 

 

 

 

از آخرین اخبار گیم و دنیای بازی های ویدیویی از سایت پلی مگ مطلع شوید!

نظر شما نسبت به عملکرد بازی FIFA 22 چیست و عملکرد آن را به عنوان اولین نسخه از سری بازی های فیفا در نسل نهم بازی های ویدیویی چطور ارزیابی می کنید؟
لطفا نظرات خوب خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود