عملکرد فیلم سینمایی Mortal Kombat در مقایسه با بازی های ویدیویی اش بسیار افتضاح است

0 310

انتظاراتی که از فیلم مورتال کامبت وجود داشت، برآورده نشد

در طول تاریخ صنعت گیم، نسخه جدید فرانچایز Mortal Kombat، همیشه جزو پرفروش ترین و علی الخصوص محبوب ترین عناوینی بوده است. حدود 3 سال قبل خبر ساخته شدن فیلم سینمایی مورتال کامبت به طور رسمی تایید شد و با توجه به عملکرد فوق العاده این فرانچایز در صنعت گیم، بدون شک طرفداران مورتال کامبت، انتظارات بسیار زیادی از فیلم آن داشته اند. چند روز قبل به طور رسمی نقدها و نمرات فیلم Mortal Kombat از سایت متاکریتیک (Metacritic) منتشر شد و از دید 40 منتقد معروف، میانگین نمره 44 از 100 را کسب کرد که واقعا در حد و اندازه نام مورتال کامبت نیست. اگر چه یوزراسکور (نمره ای که مخاطبین و کاربران به آن می دهند) تا این لحظه نمره 6.4 از 10 (از 700 نقد) را کسب کرده است؛ ضمن اینکه این نکته را باید در نظر گرفت که خیلی ها طرفداران متعصب هستند و اصلا فیلم را تماشا نکرده اند.

این روزها عملکرد ضعیف و به معنای دیگر افتضاح فیلم مورتال کامبت، تیتر اول روزنامه ها و سایت های سینمایی جهان است.

چرا اکثر منتقدین فیلم Mortal Kombat را ضعیف می دانند؟

بدون شک بودجه کم، بازیگران نه چندان خوب از عواملی هستند که باعث شد پتانسیل این فیلم در سال 2021 از دست برود. همچنین اگر نقد و بررسی سایت های خارجی را مورد مطالعه و بررسی قرار دهید، متوجه می شوید که اکثر آنها معتقدند به هیچ عنوان در حد و اندازه های بازی ویدیویی آن ظاهر نشده است. متاسفانه این چندمین دفعه است که یک فیلم اقتباسی از بازی ویدیویی یا برعکس، به هیچ عنوان نتوانسته به اندازه انتظارات ظاهر شود و شاید همین انتظارات ضربه بزرگی به فیلم ها زده اند.

فارغ از اینها از لحاظ فنی فیلم سینمایی مورتال کامبت حرفی برای گفتن ندارد (طبق گفته منتقدین) و در خوشبینانه ترین حالت، یک فیلم خیلی خیلی معمولی است.

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به عملکرد ضعیف فیلم سینمایی Mortal Kombat چیست؟
چه چیزی را دلیل اصلی شکست این پروژه می دانید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود