همه چیز درباره فصل سوم سریال Manifest [تاریخ پخش + بازیگران]

0 304

اطلاعات و اخبار جدید از فصل 3 سریال مانیفست منتشر شد

زمانی که در سال 2018 سریال Manifest معرفی شد، خیلی ها پس از دیدت تریلر و علی الخصوص اپیزودهای ابتدایی سیزن اول، متوجه شباهت بی چون و چرای آن به سریال خارق العاده (Lost) شدند و شاید همین دلیلی بر این شد تا آنطور که باید و شاید این سریال نتواند بدرخشد و در همان اپیزودهای اول بینندگان بسیار زیادی را از دست بدهد، اگر چه در فصل دوم کمی توانست بهتر عمل کند و عوامل آن خلاقیت های اختصاصی و بیشتری به خرج دادند تا تبدیل به یک سریال متوسط رو به بالا و با ارزش دیدن تماشا تبدیل شود. به تازگی اطلاعات جدیدی از فصل سوم مانیفست منتشر شده است که می خواهیم به بررسی آنها بپردازیم.

جدیدترین اطلاعات و اخبار از فصل 3 Manifest را در سایت پلی مگ بخوانید؛ تا انتها همراهمان باشید.

همه چیز درباره فصل 3 سریال مانیفست

تاریخ پخش فصل سوم سریال Manifest

شبکه NBC به دنبال پایان فصل دوم سریال لیست پرواز، سریال را در 15 ژوئن (26 خرداد) برای فصل سوم تمدید کرد. اما، این شبکه هنوز تاریخ دقیقی اعلام نکرده است. فصل اول سریال Manifest در سپتامبر 2018 (شهریور 1397) و فصل دوم نیز در ژانویه 2020 (دی 1399) منتشر شد. بینندگان این سریال طبق تاریخ انتشار فصل‌های اول و دوم، باید انتظار داشته باشد فصل سوم سریال مانیفست در آوریل یا مه 2021 (فروردین یا اردیبهشت 1400) پخش شود.

احتمالا اگر وضعیت کرونا بدتر نشود، تاریخ پخش فصل سوم تغییری نکند
احتمالا اگر وضعیت کرونا بدتر نشود، تاریخ پخش فصل سوم تغییری نکند

البته زمان پخش فصل بعدی سریال به این بستگی دارد که فیلمبردای آن در ماه‌های آتی ادامه‌دار باشد. در حال حاضر، بیشتر فیلمبرداری‌های فصل سوم در محدودیت‌های فاصله‌گذاری اجتماعی شهر نیویورک، صورت گرفته است. بعد از اعلام تاریخ پخش فصل سوم سریال در آمریکا، طرفداران انگلستانی منتظر تاریخ انتشار آن در Sky One هستند. زیرا فصل دوم سریال Manifest بعد از پخش کامل‌اش در آمریکا، در آوریل 2020 (فروردین 1399) در انگستان بر روی آنتن رفت. در نتیجه، بینندگان انگلیسی باید انتظار داشته باشند که بعد از اتمام پخش فصل سوم سریال در شبکه NBC، آن را مشاهده می‌کنند.

بازیگران فصل سوم سریال مانیفست

انتظار می‌رود که بازیگران اصلی سریال، بار دیگر در فصل جدید حضور داشته باشند. جاش دالاس (Josh Dallas) در نقش بن استون (Ben Stone) به همراه ملیسا راکسبرا (Melissa Roxburgh) در نقش مایکلا استون (Michaela Stone) و در نقش خواهر بن استون، به عنوان بازیگران اصلی در فصل سوم به ایفای نقش می‌پردازند. مت لانگ (Matt Long) در نقش زک لانگدان (Zeke Langdon)، آتنا کارکانیس (Athena Karkanis) در نقش گریس استون (Grace Stone) و جی. آر. رامیرز (J.R. Ramirez) در نقش گرد واسکز (Jared Vasquez) از دیگر بازیگرانی هستند که انتظار می‌رود در فصل بعدی حضور داشته باشند. با حضور بازیگران اصلی و با نزدیک شدن به تاریخ انتشار فصل سوم، احتمال دارد بازیگران جدیدی به تیم بازیگری سریال اضافه شوند.

بازیگران شاخص فصل 3 Manifest در یک قاب
بازیگران شاخص فصل 3 Manifest در یک قاب

در فصل سوم سریال Manifest شاهد چه ماجراهایی خواهیم بود؟

اخطار: ادامه این مقاله می‌تواند اتفاقات فصل دوم سریال مانیفست را اسپویل یا (فاش) کند.

نیم نگاهی به اتفاقات و داستان احتمالی فصل سوم مانیفست
نیم نگاهی به اتفاقات و داستان احتمالی فصل سوم مانیفست

همانند فصل دوم، بینندگان باید انتظار داشته باشند در فصل سوم موارد بیشتری از ناپدید شدن مشکوک پرواز 828 فاش شود. فصل سوم همچنین اتفاقات اواخر تکان‌دهنده فصل دوم که در آن زک لانگدان (Zeke Langdon) از مرگ خودش نجات پیدا می‌کند، را دنبال خواهد کرد. انتظار داریم در فصل سوم ماجراهای بین بن استون (Ben Stone) و  مایکلا استون (Michaela Stone) را ببینیم که به طور عمیقی درحال حل کردن ماجرای اسرارآمیز آن پرواز هستند. جف ریک (Jeff Rake) سازنده این سریال در TV Line اظهار کرد که مسافران بیشتری در فصل سوم حضور خواهند داشت. او ادامه داد: مایکلا استون (Michaela Stone) و دیگر شخصیت‌ها، دلایل مهمی برای برقراری ارتباط با بسیاری از مسافران را دارند و در ادامه متوجه می‌شویم، چه کسانی دوستان و دشمنان او هستند و هرچقدر که جلوتر می‌رویم، دوستان و دشمنان او بیشتر نیز می‌شوند.

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

تا چه حد منتظر آغاز فصل سوم مانیفست چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود