سریال ترسناک Lovecraft Country با انتشار یک تریلر معرفی شد

0 937

جزئیات جدیدی از سریال لاوکرفت کانتری منتشر شد

همه ما به خوبی می دانیم شبکه اچ بی او (HBO) نسبت به سایر شبکه های آمریکا به خصوص در نیم دهه اخیر عملکرد به مراتب بهتری داشته است (از لحاظ آماری) و همین باعث شده است تا کارگردان ها، نویسندگان و بازیگران بسیاری علاقمند به حضور در پروژه های این شبکه داشته باشند. همچنین با نگاهی به سریال های اخیر این شبکه به خوبی می توان فهمید که واقعا سریال ها خوب از آب در آمده اند. به تازگی تریلر جدید سریال لاوکرفت کانتری (LoveCraft Country) منتشر شده است و جزئیات بیشتری را از این سریال به مخاطبان و علاقمندان نشان می دهد.

در ادامه قصد داریم بیشتر راجع به این سریال مورد انتظار صحبت کنیم و ببینیم اصلا محوریت آن درباره چیست.

تماشا کنید؛ دومین تریلر منتشر شده از سریال LoveCraft Country

برخلاف تریلر اولیه سریال که چند ماه قبل منتشر شده بود، در این تریلر که احتمالا آخرین تریلر از اولین فصل لاوکرفت کانتری باشد، ما بیشتر شخصیت های اصلی سریال و علی الخصوص محیط هایی که قرار است در آنها نقش آفرینی کنند را مشاهده می کنیم. به طور کلی همه چیز محیا است تا این سریال همانند سایر سریال های شبکه HBO به موفقیت های تجاری برسد.
اگر تابحال چیزی راجع به Lovecraft Country نشنیده اید، در ادامه بیشتر راجع به آن صحبت می کنیم.

سریال Lovecraft Country راجع به چیست؟

شاید برایتان عجیب باشد اما جالب است بدانید که این سریال علاوه بر اینکه در ژانر ترس و وحشت قرار می گیرد، در رابطه با نژادپرستی هایی که در کشور ایالات متحده آمریکا وجود داشته است نیز است. در قرن 19 میلادی که سفیدپوستان آمریکایی اقدام به جداسازی مراکز اجتماعی و مذهبی خود با سیاهپوستان کرده بودند (از مدارس گرفته تا کلیساها و …). حال در بین این مشکلات برای سیاهپوستان، موضوع به هیولای باستانی و ترس و وحشت نیز ربط پیدا می کند …
به طور کلی این اثر بسیار مورد انتظار است چرا که از عوامل حرفه ای و با تجربه ای همچون جی جی آبرامز بهره می برد.

متاسفانه درحال حاضر تاریخ پخش و انتشار آن مشخص نشده است.

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را در سایت پلی مگ دنبال نمایید!

نظر شما راجع به سریال LoveCraft Country که قصد دارد علاوه بر موضوعات نژادپرستی به ژانر وحشت نیز بپردازد چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود