جنیفر انیستون به فکر خداحافظی از دنیای بازیگری است

2 82

جنیفر آنیستون (Jennifer Aniston)، ستاره سریال Friends، اذعان داشته که بعد از بازی در پروژه اخیرش که باعث سرخوردگی‌اش شده، در نظر دارد از دنیای بازیگری خداحافظی کند.

زمانی که جنیفر به عنوان مهمان در پادکست SmartLess Podcast با میزبانی ویل آرنت (Will Arnett) صداپیشه شخصیت (BoJack Horseman)، شان هایس (Sean Hayes) بازیگر نقش جک مک‌فارلند (Jack McFarland) در سریال (Will and Grace) و جیسون بیتمن (Jason Bateman) هم‌بازی جنیفر در فیلم کمدی (Horrible Bosses)، دعوت می‌شود به آنها می‌گوید که فکر خداحافظی از دنیای بازیگری، در دو سال اخیر به ذهن‌اش خطور کرده است.

او توضیح داد که قبل از فیلم The Morning Show چنین تصمیمی داشته و روشن کرد که تصمیم او به این فیلم با تهیه‌کنندگی خودش و هم‌بازی‌اش ریس ویترسپون (Reese Witherspoon) هیچ ارتباطی ندارد.

او بیان کرد:«من این تصمیم را بعد از تمام شدن پروژه گرفتم و واقعا پروژه بدی بود و زندگی‌ام را سخت کرده بود. نمی‌دانم این همان چیزی باشد که می‌خواهم.»

بیتمن (Bateman) از جنیفر پرسید:«فیلمی که درباره‌اش دارید صحبت می‌کنید باعث محدود شدن خلاقیت‌تان شده بود؟ یا با افرادی که کار می‌کرد مشکل داشتید؟ یا شاید فقط به نوعی از همه آنها بهتر بودید؟»

جنیفر پاسخ داد:«این پروژه، پروژه آماده‌ای نبود و اینکه همه ما بخشی از آن بودیم.»

درحالی که جنیفر عنوان فیلم را مطرح نکرد. اما، با تاریخی که به ما داده بود می‌توان حدس زد که او به کدام فیلم اشاره می‌کند. احتمالاً او به فیلم ‘Dumplin یا فیلم Murder Mystery از شبکه نتفلیکس اشاره داشته.

جنیفر بعد از مصاحبه‌ای که داشت، بیان کرد که او همیشه دوست داشته با آدام سندلر (Adam Sandler) هم‌بازی باشد. پس احتمالاً از فیلم Murder Mystery ناراضی نبوده. البته، همیشه راهی وجود دارد که عنوان یک فیلم بد، فاش نشود.

در هر صورت، ما خوشحال هستیم که او هنوز از دنیای بازیگری خداحافظی نکرده است.

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به جنیفر انیستون چیست و با کدام یک از فیلم ها و سریال های وی خاطره دارید؟

منبع: پلی مگ

2 دیدگاه
  1. Iliya می گوید

    ای بابا همه دارن خداحافظی میکنن که 😕😕

    1. فرهمند می گوید

      حتما دلایلی داره

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود