ظاهر جدید و عجیب جوکر در لیگ عدالت زک اسنایدر + تصاویر

0 713
«لیگ عدالت زک اسنایدر»، فیلم جدید و مورد انتظار دی سی، در تاریخ 18 مارس امسال(۲۸ اسفند) از طریق سرویس HBO Max دسترس علاقه مندان به فیلم‌های کامیک قرار خواهد گرفت.

هنگامی که به اسنایدر آزادی عمل داده شد تا دیدگاه خود را روی فیلم جدیدش اجرا کند ، با بودجه ای گزارش شده، اسنایدر با تماسی از لتو خواست که آیا می خواهد در این ماجرا دخیل باشد؟

ماهیت ظاهر جوکر مرموز باقی مانده است

همانطور که قبلا ظاهری که اسنایدر برای این شخصیت نشان داد نیز مرموز بود. عکس نسبتاً مبهم بود و بیشتر به کارت جوکر در دست شخصیت متمرکز بود تا ظاهر لتو.

اکنون ، مجله VF نگاه کاملی به جوکر لتو نشان داده است. لتو هنوز چهره سفیدی را که در جوخه خودکشی از آن استفاده می کرد را داراست.اما آرایش اطراف دهان او لکه دار و سیاه رنگ است. موهای او نیز بلندتر شده(همه جوکر را با این موی بلند میخواهند).

جوکر همچنین به نظر می رسد در تصویر داخل یک سلول قرار دارد. لباس عجیب و کهنه ای را پوشیده، و فاصله زیادی با لباس های قبلی که اصولا روی مُد بالا تنظیم شده بود دارد.

ظاهر جدید لتو خیلی تعجب آور نیست ولی با نگاه به آن میتواند شوک آور باشد. انتظار می رفت هر کارگردانی که به کاراکتر بپردازد در این مرحله پیچ و تاب و جزئیات ذهنش  را در آن ایجاد کند چون تغییر لازم بود و جوکر قبلی ناموفق.

همانطور که قبلاً اشاره شد ، علی رغم اینکه این همان جوکر در جوخه خودکشی است ، به نظر می رسد که در دوره ای متفاوت به دیدار وی خواهیم رفت. به نظر می رسد حضور جوکر در لیگ عدالت نشانه اتفاقات آینده باشد.

با نگاه به عکس ها این فکر به ذهن می آید که در حال حاضر جوکر فقط در میان کابوسهای دیگر ، در چشم انداز تاریک آنها کمین کرده است. شاید او تمام خونخواهانه ترین انگیزه های خود را تا سر حد مرگ افسرده کرده.شاید او کسانی را که برای نظم تلاش می کنند شکار کند تا زمانی که شخصی را پیدا کند که هنوز هم قادر به آسیب دیدن است.

ظاهر جدید جوکر را تصاویر زیر را ببینید:

تصویر ترسناک و مرموز از جرد لتو در نقش جوکر فیلم لیگ عدالت (Justice League) زک اسنایدر
تصویر ترسناک و مرموز از جرد لتو در نقش جوکر فیلم لیگ عدالت (Justice League) زک اسنایدر

نشان تاریکی

دیگر خال کوبی صورت و مدل موی زیرین زمرد لکه دار آن فیلم جایگزین شده است ، و جلوه ای از جلوه ساخته شده است که به نظر می رسد موجودی است که از زیرزمین یک پناهگاه دیوانه وار رها شده از زیرزمین بیرون می رود. شاید او این کار را کرده است.

لتو در عکس هایی که اسنایدر به طور انحصاری برای Vanity Fair منتشر کرده ، لباس بیمارستان و ماسک جراحی بر تن دارد که به گفته کارگردان ، احتمالاً بازمانده فرار او به طبیعت هنگام سقوط جهان است.

در برخی از صحنه های لیگ عدالت ،  جوکر همچنین از یک جلیقه ضد گلوله تزیین شده با نشان های ناخوشایند اجرای قانون استفاده می کند. اسنایدر گفت: “او دارای تعداد زیادی نشان است.” “این غنائم او است.”

سایه‌ی دارک ساید

او در سکانس «نایت مِر» ظاهر می شود که پس از حمله دارک ساید به زمین اتفاق می افتد. نگاه شیطانی با داشتن عکس جوکر در همان محیطی که قبلاً در نگاه به بتمن مشخص شده بود ، یک نگاه ضروری است و نه انتخابی.

انعطاف پذیری جوکر یکی از مؤلفه های اصلی شخصیت است و به نظر می رسد که او در آینده از هر بار که دارک ساید بر روی زمین ظاهر شد ، زنده می ماند. این می تواند روش حیله گرانه اسنایدر باشد تا اطمینان حاصل کند که این جوکر در دنباله آینده Justice League هم ظاهر شود. در حالی که «DC Films» هیچ تعهدی برای پیگیری دیدگاه کارگردان ندارد ، این چیزی است که هواداران پس از تبدیل #RestoreTheSnyderVerse به عنوان یک موضوع پرطرفدار آنلاین ، به وضوح آن را می خواهند.

با نگاه به عکس ها این فکر به ذهن می آید که در حال حاضر جوکر فقط در میان کابوسهای دیگر ، در چشم انداز تاریک آنها کمین کرده است. شاید او تمام خونخواهانه ترین انگیزه های خود را تا سر حد مرگ افسرده کرده.شاید او کسانی را که برای نظم تلاش می کنند شکار کند تا زمانی که شخصی را پیدا کند که هنوز هم قادر به آسیب دیدن است

پیش از دور شدن از فیلم در سال 2017 در میان درگیری با برادران وارنر، جرد لتو شاهزاده دلقک بخشی از برنامه اصلی اسنایدر نبود. رهبری با غم و اندوه در مورد یک فاجعه خانوادگی؛ اما وقتی HBO max به او فرصتی داد تا ایده نهایی خود را در فیلم به سر انجامب رساند ، کارگردان چند چیز داشت که می خواست به« Snyder’s Cut» اضافه کند. batman بن افلک یکی از آنها بود. اسنایدر به Vanity Fair می گوید: “جوکر واقعاً تنها چیزی است که فکر کردم با گذشته نگاهش کنم. اما من می گویم که همیشه هدف من این بود که جوکر را به این دنیا بیاورم.”

وقتی یک دهه پیش برای اولین بار کار روی فیلم های DC را آغاز کرد ، اسنایدر فکر کرد که سرانجام در پروژه بعدی یک شرور را با بتمن درگیر خواهد کرد ، اما پس از اختلاف با استودیو ، متوجه شد که احتمالاً هرگز اتفاق نخواهد افتاد. در عوض ، هنگامی که به او فرصت داده شد تا سرانجام Justice League را برای HBO Max به پایان برساند.

تنها قانون واقعی در مورد به تصویر کشیدن Joker روی صفحه این است که شما باید پیچ ​​و تاب خود را بر روی هیولا قرار دهید. تنوع فقط مجاز نیست ، اما وسیله است که باعث انتظار میشود .در این حالت ، اسنایدر انتخاب کرد که جوکر خود را به عنوان لتو انتخاب کند ، که نقش (در یک شکل کاملا متفاوت) را در تیم خودکشی دیوید آیر در سال 2016 بازی کرد.

«هشدار اسپویل»

جوکر در فیلم جدید در طی سکانسی روی زمین ویران شده ای ظاهر می شود که همزمان با حمله و ستمگر بیگانه Darkseid به سیاره میباشد. این یک سکانس رویایی است ، یک بینش روانی ، و تجربه شده توسط بن افلک ، بروس وین ، و نشان می دهد که اگر ابرقهرمان ها نتوانند از هجوم جلوگیری کنند ، چه اتفاقی می افتد. جوکر نوعی شبح کریسمس است که هنوز منتظر آمدن است و از طریق ترور انگیزه ایجاد می کند.

اسنایدر گفت: “نکته جالب در مورد صحنه این است که جوکر مستقیماً در مورد بتمن با بتمن صحبت می کند.” “این جوکر است که بتمن را در مورد اینکه کیست و چه کسی است تحلیل می کند. این همان چیزی است که من احساس کردم هواداران لیاقت جهان شور انگیز DC را دارند. به عبارت دیگر ،جوکر جرد لتو و بن افلک بتمن ، هرگز مطلقا کنار هم جمع نمی شدند. به نظر من غیرعادی است که ما می توانیم از طریق این تجسم بتمن و جوکر را بدون دیدن کنار هم قرار دهیم و از این مهم موفق شویم. ”

ممکن است برخی سوالی بجا داشته باشند: از آخرین باری که این جوکر را در فیلم Ayers دیدیم چه اتفاقی افتاد؟ آیا در آخرالزمان خال کوبی وجود دارد؟ “من می گویم که مقداری آب در زیر پل وجود داشته است. کی می داند چه اتفاقی افتاده است ، “اسنایدر گفت. “من نمی دانم او آرایش کرده است یا نه ، نمی دانم چه اتفاقی می افتد. دقیقاً گفتن سخت است. “

همانطور که جوکر ممکن است توصیه کند ، فقط با هرج و مرج غلت بخورید.

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما راجع به عکس منتشر شده از شخصیت جوکر (با نقش آفرینی جرد لتو) فیلم لیگ عدالت (Justice League) چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود