عملکرد فوق العاده سریال The Last of Us فراتر از انتظارها بوده است

0 415

د لست آف آس (The Last of Us) یا به ترجمه فارسی آخرین بازمانده از ما، یکی از برترین عناوین تاریخ دنیای بازی های ویدیویی است. عنوانی که چه از لحاظ گیم پلی، گرافیک، داستان و هر موارد فنی دیگری توانسته است استانداردهای جدیدی را به صنعت گیم اضافه کند، علی الخصوص در بحث داستان و شخصیت پردازی؛ به طوریکه در خیلی از عناوین دنیای سینما و تلویزیون، از این بازی ویدیویی الهام گرفته شده است. سال قبل بود که خبر ساخته شدن فصل اول سریال The Last of US منتشر شد و خیلی از گیمرها از این اتفاق ناامید شدند، چرا که احساس می کردند عملکرد قابل قبولی ارائه نکند، درست مثل خیلی از فیلم ها و سریال های اقتباسی از دنیای بازی های ویدیویی یا برعکس.

فصل اول سریال د لست آف آس / آخرین بازمانده از ما منتشر شد و عملکردی خارق العاده از خود به جای گذاشت که تمام حدس و گمان های منفی در رابطه با این سریال را نابود کرد.

در ادامه جزئیات بیشتری از عملکرد بسیار خوب سریال The Last of Us را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

مخاطبین نمره خوبی به سریال آخرین بازمانده از ما داده اند

سریال د لست آف آس یا آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) تا این لحظه نمره 9.3 از 10 را در سایت آی ام دی بی (IMDB) که مخاطبین در آن امتیاز خود را ثبت می کنند، کسب کرده است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این میانگین، از بین بیش از 200 هزار نظر ثبت شده کسب شده است. طرفداران این مجموعه، علی الخصوص قشر گیمر، بسیار روی آن حساس هستند و مطمئن باشید اگر ضعفی وجود میداشت، آنها اولین نفر از این سریال به شدیدترین نحو ممکن انتقاد می کردند، چرا که این مجموعه برای آنها بسیار ارزشمند است و زمانی‌که فصل اول آن به شکل تیزر و تریلر منتشر شد، اصلا علاقه ای به تماشای آن نداشتند، چرا که دوست نداشتند تا خاطرات آنها نابود شود.

به هر حال عملکرد فصل اول سریال The Last of Us فوق العاده بوده است و با این روند باید انتظار ساخته شدن فصل های بعدی از این مجموعه را داشته باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را در سایت پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع به عملکرد فوق العاده سریال د لست آف آس یا آخرین بازمانده از ما چیست؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4.8]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود