بازی Far Cry 6 تایید شد | داستان و اتفاقات فارکرای 6 درباره چیست؟

نسخه ششم فارکرای با انتشار یک تیزر تریلر کوتاه معرفی شد؛

0 1,356

تزیر تریلر فارکرای 6 را تماشا کنید؛

چند هفته ای بود که شایعاتی مبنی نسخه جدید فارکرای در شبکه های اجتماعی، بین گیمرها و منتقدان بازی های ویدیویی مطرح بود و گفته می شد در سال جاری از نسخه ششم رونمایی خواهد شد تا اینکه دقایقی قبل کمپانی یوبیسافت (Ubisoft) با عرضه یک تیزر از تریلر خود به تمامی شایعات مختلف اعم از انحصاری بودن این بازی در کنسول پلی استیشن 5 (PS5)، عرضه در سال 2023، جریان داشتن بازی در کشور هند و … به طور رسمی پایان داد و قرار است در تاریخ 22 تیرماه 1399 (12 جولای 2020) جزئیات بیشتری از بازی گفته و نمایش داده شود.

در ادامه قصد داریم جزئیات بیشتری از بازی، مثل تماشای تیزر تریلر، تاریخ انتشار و داستان بازی Far Cry 6 را مورد بررسی قرار دهیم، پس تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

همانطور که در ویدیو مشخص است، جانکارلو اسپوزیتو (بازیگر سریال برکینگ بد) یکی از نقش های مهم این بازی را برعهده خواهد داشت.
طبق اطلاعات منتشر شده توسط لیکرها، داستان و لوکیشن بازی در کشور کوبا (احتمالا) و شهر یارا در جریان می باشد اما به هرحال چیزی که مشخص است، این است که بازی قطعا در یکی از کشورهای آمریکای جنوبی در جریان خواهد بود. طبق گفته لیکرها، این بازی قرار است بهترین نسخه از فرانچایز فارکرای باشد، همچنین وسعت نقشه بازی، بیشتر از نسخه های پیشین است.

تاریخ انتشار بازی Far Cry 6

لازم به ذکر است بازی قرار است در تاریخ 30 بهمن ماه 1399 (18 فوریه 2021) برای تمامی پلتفرم ها، از جمله: پلی استیشن 4 (PS4)، اکس باکس وان (XBOX ONE) و رایانه های شخصی (PC) منتشر شود و هنوز معلوم نیست که آیا بازی برای نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) عرضه می شود یا خیر اما به طور کلی احتمال این اتفاق بسیار کم است.
همچنین طبق تایید یوبیسافت (Ubisoft) این بازی برای کنسول های نسل نهمی پلی استیشن 5 (PS5) و اکس باکس وان (XBOX ONE) نیز با بهینه سازی های مخوص (افزایش گرافیک بازی) نیز عرضه می شود.

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

از بازی فارکرای 6 (Far Cry 6) چه انتظاراتی دارید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود