بازی Far Cry 6 دارای بخش سوم شخص خواهد بود!

0 306

با نگاهی به آمار و ارقام بازی های محبوب، متوجه می شویم که اکثر آنها سوم شخص هستند. اگر چه این به معنای بد بودن بازی های اول شخص یا سایر سبک ها نیست! اما به هر حال با توجه به سبک دوربینی که این بازی ها دارند و منتقل شدن حس گستردگی بازی، از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر سبک ها برخوردار هستند. بازی فار کرای (Far Cry) یکی از فرانچایز های محبوب شوتر اول شخص (FPS) است که مثل خیلی از بازی ها (Call of Duty – Battlefield- Apex Legends و …) آن را با حالت اول شخص می شناسند. اما شاید برایتان جالب باشد بدانید که این روز ها خبر های زیادی در رابطه با وجود دوربین سوم شخص در بازی Far Cry 6 منتشر شده است که عموما با واکنش های بسیار مثبتی روبرو شده است.

در ادامه بیشتر راجع به سبک سوم شخص (Third Person) در بازی فارکرای 6 صحبت می کنیم.
با سایت پلی مگ تا انتها همراه باشید.

آیا وجود حالت سوم شخص (Third Person) در بازی فارکرای 6 قطعی است؟

زمانی که بازی Far Cry 6 معرفی شد، وجود حالت سوم شخص در برخی از کات سین ها به طور رسمی تایید شد؛ ضمن اینکه برخی از مکانیزم های بازی، مثل جت پک (Jetpack)، در زمان استفاده به حالت سوم شخص نمایش داده می شوند.

فارغ از اینها به نظر می رسد قرار است یک انقلاب در فرانچایز فارکرای اتفاق بیافتد و با توجه به سابق درخشان این شرکت در خلق جهان های فوق العاده در بازی هایش، سوم شخص شدن بازی فارکرای 6 می تواند یک اتفاق مثبت و بسیار جذاب برای تمامی گیمرها و علی الخصوص طرفداران سبک سوم شخص / Third Person باشد. ضمن اینکه گفته می شود بازیکن به دلخواه می تواند دوربین بازی را به اول شخص یا سوم شخص تغییر دهد؛ ساختاری شبیه به GTA V یا Red Dead Redemption 2.

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به سوم شخص شدن بازی فارکرای 6 چیست؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود