پایان برنامه الن شو (Ellen Show) بعد از 19 فصل [بررسی دلایل]

0 2,813

” الن دی جنرس ” مجری و کارگردان تاک شو محبوب ” Ellen Show ” در روز چهارشنبه اعلام کرد که برنامه تلویزیونی ” الن شو ” پس از پخش فصل پیش رو ، یعنی فصل نوزدهم برای همیشه به پایان خواهد رسید . “الن دی جنرس ” در گفتگو با هالیوود ریپورتر : اگر شما یک شخص خلاق باشید ، دائما نیاز به چالش دارید و ” الن شو ” ، با وجود عالی بودن ، دیگر برایم چالش برانگیز نیست . همچنین ” الن دی جنرس ” در برنامه روز پنجشنبه در مورد علت پایان این برنامه محبوب صحبت خواهد کرد.

سالی پر از حاشیه برای ” الن شو “

همانطور که احتمالا می دانید ، سالی که گذشت برای الن ، سالی پر از حاشیه ، اتفاقات و اتهامات گوناگون بود . به شکلی که ” الن دی جنرس ” به عنوان کارگردان الن شو ، در فصل هجدهم ، به اتهامات وارده اعتراف کرد .

” الن دی جنرس ” : من می دانم اتفاقاتی افتاد که هرگز نباید رخ می داد . این مسئله به شدت برای من جدی است و از افرادی که به علت این اتفاقات آسیب دیدند و آزرده شدند ، عذرخواهی می کنم . الن همچنین در متنی که برای عوامل برنامه نوشته بود بیان کرد : می دانم که من مهم ترین شخص این برنامه هستم و این باعث می شود مسئولیت اتفاقاتی که افتاده است را بر عهده بگیرم . اسم این برنامه ” الن شو ” است و من شخص ” الن دی جنرس ” هستم .

از نژادپرستی تا رفتار ناشایست با عوامل برنامه

تابستان گذشته ،  انتشار سری گزارشاتی  توسط ” Varity ” و ” BuzzFeed ”  باعث فاش شدن برخی حواشی پشت صحنه برنامه ” الن شو ” شد . در این گزارشات مسائلی مانند : رفتار نژادپرستانه با برخی عوامل تا اخراج بعضی افراد به علت مرخصی گرفتن برای شرکت در ختم نزدیکان به چشم می خورد . در نتیجه این اتفاقات ، سه نفر از مهم ترین تهیه کنندگان برنامه یعنی ” Ed Galvin ”  ، ” Johnathan Norman و ” Kevin Leman ” که در راس اتهامات قرار داشتند ، اخراج شدند .

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

آیا تابحال تاک شو Ellen Show (الن شو) را تماشا کرده اید؟
نظر شما نسبت به پایان یافتن این برنامه و شخص الن دی جنرس چیست؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود