فصل ششم سریال Prison Break (فرار از زندان) توسط بازیگر آن تایید شد

4 402

دامینیک پرسل (Dominic Purcell) یکی از بازیگران سریال Prison Break، در روز دوشنبه در اینستاگرامش اعلام کرد که سریال موفق شبکه Fox ممکن است برای فصل ششم بازگردد.

دامینیک پرسل، بازیگر شخصیت لینکولن باروز (Lincoln Burrows) در سریال فرار از زندان، سلفی خودش را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته تا به صورت رمزگونه‌ای به یک سری از شایعات پاسخ دهد.

او در اینستاگرامش نوشته:

شایعه شماره 1: من پیر هستم. درسته، 50 سالم شده ……

شایعه شماره 2: من طاس (کچل) هستم. غلط. سر من پر از مو است؛ ولی مردم دوست دارند که سرم را اصلاح کنم.

شایعه شماره 3: فصل ششم سریال فرار از زندان ساخته خواهد شد؟ بله …..

شایعه شماره 4: آیا انسان‌ها را دوست دارم؟ نه. همه آنها را نه. قطعاً نه.

چهار فصل از سریال Prison Break از سال‌های 2005 (1384) تا 2009 (1388) از شبکه Fox بر روی آنتن رفت و پس از آن یک فیلم تلویزیونی به نام (The Final Break) ساخته و پخش شد. شبکه فاکس این سریال را در سال 2016 (1395) برای فصل پنجم تمدید کرد که در نهایت در سال 2017 (1396) منتشر شد.

در فصل پنجم سریال Prison Break دیدیم که لینکولن باروز (Lincoln Burrows) با نقش‌آفرینی دامینیک پرسل (Dominic Purcell) نقشه فرار برادرش، مایکل اسکافیلد (Michael Scofield) با بازی ونتورت میلر (Wentworth Miller) را در سر دارد. اما، مایکل بعد از محکوم شده به حکم اعدام برای جرمی که مرکتب نشده، از زندان فرار کرد. سارا وین کالیز (Sarah Wayne Callies)، آمائوری نولاسکو (Amaury Nolasco)، رابرت کنپر (Robert Knepper) و پل آدلستین (Paul Adelstein) از دیگر بازیگران این سریال بودند.

چارلز کالیر (Charlie Collier)، مدیر عامل بخش سرگرمی شبکه فاکس (Fox Entertainment) در آگوست سال 2019 (1398) اعلام کرد که برنامه‌ای برای فصل ششم سریال فرار از زندان ندارند.

طبق گزارش چندین رسانه، چارلز کالیر بیان کرد:«هم اکنون برنامه‌ای برای بازگرداندن یا ساخت فرانچایزی از سریال فرار از زندان نداریم. اما، اگر سازندگان این سریال با یک داستانی که فکر می‌کنند زمان مناسبی برای ساخت آن است، برگردند، ما آماده شنیدن آن هستیم. زیرا، اینها فرانچایزهایی هستند که به آنها افتخار می‌کنیم و احساس خوشبختی می‌کنم که جزئی از ما هستند.»

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به سریال فرار از زندان و ساخته شدن فصل 6 آن چیست؟

منبع: پلی مگ

4 دیدگاه
 1. mahdi می گوید

  امیدوارم ساخته بشه

  1. فرهمند می گوید

   اگه ساخته بشه چی میشه. احتمالش زیاده

 2. Iliya می گوید

  هووووورااااا

  1. فرهمند می گوید

   آره دیگه

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود