تعداد بازیکنان بازی Call of Duty: Warzone مشخص شد

0 864

آمار پلیرهای بازی COD Warzone برای 10 روز نخست معلوم شد

تعداد بازیکنان بازی Call of Duty: Warzone: در این لحظه، دقیقا 10 روز از انتشار بازی Call of Duty Warzone می گذرد و به دلیل المان ها و ویژگی های جدیدی که این بازی رایگان بتل رویالی دارد، توانسته است از شوترهای مختلف، از Counter Strike Global Offensive گرفته تا Apex Legends و PUBG بازیکنان بسیار بسیار زیادی جذب کند. لازم به ذکر است ما نقد Call of Duty Warzone را نیز در سایت پلی مگ انجام داده ایم که با کلیک روی متن قرمز رنگ می توانید به آن دسترسی پیدا کنید و در صورت علاقه آن را مطالعه کنید و از نقاط قوت و ضعف آن مطلع شوید.
در ادامه جزئیات بیشتری را از آمار پلیرهای بازی COD Warzone به شما خواهیم داد.

نگاهی به آمار بازی بازان Call of Duty Warzone در ده روز نخست انتشار

بازی کال آف دیوتی وارزون از لحاظ جذب پلیر و علی الخصوص درصد پیشرفت، عملکرد بسیار بهتری را نسبت به دو بازی PUBG و فورتنایت (Fortnite) تا این لحظه داشته است، به طوری که این بازی در روز اول 6 میلیون بازیکن، روز پنجم بیش از 15 میلیون بازیکن و امروز که روز دهم انتشار بازی محسوب می شود، به بیش از 30 میلیون بازیکن دست پیدا کرده است که احتمالا با انتشار بخش های مختلف برای بازی و متنوع سازی آن، بتواند این آمار را بیشتر از این ها بهبود دهد. اکتیویژن (Avtivision) در سال جاری عملکرد بسیار خوب مو موفقی را چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ فنی از خود به جای گذاشته است.

توضیحاتی راجع تعداد بازیکنان بازی Call of Duty: Warzone

البته صحبت از آینده بازی خیلی زود است، چرا که ممکن است در آینده تعداد پلیرهای بازی بسیار کاهش یابد، همه چیز به خود اکتیویژن بستگی دارد تا بتواند محتویات جدیدی را به بازی اضافه کند و متنوع شود. به طور مثال بازی Apex Legends را به یاد بیاورید که در اوایل به دلیل عدم بروزرسانی های متنوع، رفته رفته بازیکنان آن کاهش یافت.

 

آخرین اخبار بازی های کامپیوتری را در وبسایت پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به تعداد بازیکنان بازی Call of Duty: Warzone در این مدت کوتاه چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود